Kapat

15 Bin Dolara İddiaya Girdi Hayatını Kaybetti!

Anasayfa
Teknoloji Haberleri 15 Bin Dolara İddiaya Girdi Hayatını Kaybetti!
Dünyada Adrenalin tutkusu ve bu tutkuyu zirveye taşımış insanlar dolu. Birde işin içine para girdi mi bu tutku riski de beraberinde getiriyor. 26 yaşında olan ve Çin’de yaşayan Yongning bunlardan bir tanesi. Yongning, 15 bin dolara girdiği iddiayı gerçekleştirmek için canından oldu.

 

İnternette, haberlerde binanın tepesinde çıkmış, hareketler yapan, dans eden, ters takla atan, barfiks çeken insanlar muhakkak görmüşsünüzdür. 26 yaşında ki genç bunlardan bir tanesi. Yongning, daha önce de bunun gibi riskli olayları olmuş. Binanın tepesine çıkıp hareketler yaparak kısa zamanda büyük takipçi kitlesine ulaşmıştı.

Son videosunda 100 bin Yang yani 15 bin dolar kazanabilmek için girilen iddiada her zaman ki yaptığı işe kalkışıyor. Para kim tarafından teklif edildi bilinmiyor ama bilinen şu ki 15 bin dolar kulağa çok cazip gelmiş. Yonging, bu teklifi hiç düşünmeden kabul ediyor. Çünkü Yonging, bunun gibi şeyleri daha önceden yapmıştı. Teklif buna çocuk oyuncağı gibi geldiğinden kabul eden Yonging, maalesef gerçekleştiremiyor ve hayatını kaybediyor.

Biz videoyu izlerken yüreğimiz hopladı. Eğer izlemek isterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR