Kapat

Adalet Sarayı Bir Kez Daha Hukuk’un Bu Ülkede Olmadığını Gösterdi: Çocukları Elinden Alınan Anne Yardım Eli Bekliyor

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Adalet Sarayı Bir Kez Daha Hukuk’un Bu Ülkede Olmadığını Gösterdi: Çocukları Elinden Alınan Anne Yardım Eli Bekliyor
Dün akşam saatlerinde sosyal medyada yardım beklediği videoları yayınlanan Çağdaş G.K. Instagram’da ki canlı yayınında ağlayarak yaptığı konuşmalarında Adalet Bakanlığının suçsuz yere çocuklarını elinden alıp uzaklaştırma kararı verdiğini ve kendisini bir çok şey ile tehdit ettiğini dile getirdi.

Çağdaş G.K. yayınında çocuklarının sebepsizce elinden alındığını ve kendisinin akıl sağlığının yerinde olmadığı söylenerek “seni akıl hastanesine kapatırız,elektrik veririz sağlam çıkamazsın” gibi sözler ile tehdit edildiğini belirtmiş, eğer akıl hastahanesine yatmayı kabul etmezse hapis cezasına çarptırılacağına söylenmiş olan Çağdaş G.K. halktan,medyadan,tanınmış kişilerden yardım eli bekliyor.

 

 

Çağdaş G.K yaptığı yayında “Ankara Adliyesi’nin önündeyim. Bu ülkede hukuk diye bir şey yok, sakın bu adliyeye güvenmeyin. Ben hiçbir şey yapmadığım halde çocuklarımdan uzaklaştırma kararı çıkardı burası. Sadece haftada 2 saat görebiliyorum. Lütfen, dayanamıyorum artık. 1,5 yıldır boşanma davam var; işimi aldılar, çocuklarımı aldılar. 1 ay önce bana dedi ki; “İstersem seni akıl hastanesine yatırırım, aylarca orada tutarım, elektrik verdiririm, sağlam çıkamazsın.” Ve bugün dediğini başlatıyor; Adli dengem yerinde olmadığı gerekçesiyle Numune Hastanesi’ne sevkedildim. Eğer tedaviyi kabul etmezsem hapse tıkılacağım iddia ediliyor. Bu kadar hukuksuz, bu kadar adaletsiz olunacağına inanmazdım” dedi.

 

Çocuklarına asla kötü bir hareket sergilemediğini,dilendirmediğini,işte çalıştırmadığını söyleyen çaresiz anneye bizler birer yardım eli uzatarak gerekli makamlara yerlere ulaşarak anneye destekçi olmalıyız adaletin para üzerine kurulduğu bu lanet dönemde biz halk olarak tüm kadınlarımızın yanında durmalı onlara yardımcı olmalıyız. Kadın gücünün ezemeyeceği zorluk ve zulüm yoktur !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR