Kapat

Adnan Oktar’ın Serveti Görenleri Şaşkına Çeviriyor!

Anasayfa
HABERLER Adnan Oktar’ın Serveti Görenleri Şaşkına Çeviriyor!

Adnan Oktar ve ekibinin serveti dudak uçuklatıyor. MASAK’ın (Mali Suçları Araştırma Kurulu) gönderdiği raporların ardından düğmeye basan polisin yaptığı incelemelere göre Oktar’ın serveti 1 milyar dolara yaklaşıyor.

Adnan Oktar Suç Örgütü’ne yapılan operasyon ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Tam 31 ayrı suçtan hakkında tutuklama kararı bulunan Adnan Oktar, casusluk, çocuklara cinsel istismar, inanç istismarı gibi bir çok suç tarafından hakkında soruşturma bulunuyor. Adnan Oktar’ın örgüte katılan kadınları ruh ve sinir sağlıklarını bozarak köle haline getirdiği iddia edildi. Adnan Oktar’ın dudak uçuklatan serveti ise rapor ile açıklandı.

Bankadan Raporlar Geldi!

Yeni Şafak’ın haberine göre; Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından gönderilen raporla operasyonun startını veren polis ekipleri, Oktar ve üyelerinin banka hesaplarını da inceleme altına aldı. İlk belirlemelere göre 200 milyon dolar serveti bulunan Oktar’ın servetinin daha fazla olduğu öne sürüldü. Bankalardan gelen hesap raporlarını değerlendiren polis, Oktar’ın servetinin 1 milyar dolara yakın bir rakama ulaşacağını öngörüyor. Öte yandan örgütün, maddi gücünü kullandığı bazı üyelerini örgütten attığı öne sürüldü. Kandırılarak örgüte üye yapılan bazı kadınların mal varlıklarını kaybettikten sonra örgütten çıkarıldığı ve bu kadınların intiharın eşiğine geldiği tespit edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR