Kapat

Ailenize Neşe Katacak 3 Animasyon Film Önerisi !

Anasayfa
Sinema / Dizi Ailenize Neşe Katacak 3 Animasyon Film Önerisi !

Herkesin içinde bir çocuk vardır ve çocukluğumuza bizi geri götürecek o iç ısıtıcı konusuyla hayrete düşürecek mükemmel filmleri sizin için derledik.

 

 

 

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? : 

 

Bizim için tam not alan bu eşsiz yapım hem sürükleyici hem duygusal olarak kendini 3-5 kez izlettiriyor.

Cressida Cowell’ın romanından aktarılan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, iri yarı Vikinglerin ve vahşi ejderhaların destansı dünyasında geçiyor.Ejderha savaşının bir hayat tarzı olduğu Berk adasında yaşayan bir genç, yaralı bir ejderhayla karşılaşır ve dünyası alt üst olur. İkili daha sonra iyi arkadaş olacaktır.

 

Kung Fu Panda:

 

Tüm herkesi önyargılarından arındıracak mükemmel senaryosu ve komik sahneleri ile size sosyal mesajlar verecek mükemmel yapım..

Beş yıldan uzun süren bir çalışma sonucunda ortaya çıkan animasyon harikası Kung Fu Panda’nın üç sloganı var: ”Kendi kahramanın ol!”, ”Panda-mania başlıyor!” ve ”Çok muhteşem olacak!” Kung Fu fanatiği panda Po, Huzur Vadisi’ni Kar Leoparı Tai Lung’dan kurtarmak için Kung Fu dünyasına adım atar. Çevresine göre bu iş için biraz fazla kilolu ya da beceriksiz olabilir! Ancak zamanla kendisine inandığı takdirde neler yapabileceğini keşfeder.
Mark Osborne ile John Stevenson’ın birlikte yönettiği Oscar adayı filmin orijinal seslendirme kadrosunda Jack Black, Ian McShane, Angelina Jolie ve Ian McShane gibi ünlü isimler bulunuyor.

 

Çizmeli Kedi:

 

İçimizi ısıtan masalların gerçekleştiği bu hikayede ”Shrek” filminden tanıdığımız kedi başrol oynuyor ama ne başrol oynamak tam bir ”Brad Pitt” havası katıyor.

O Avrupa halk masallarının en cingöz, en iş bitirici ve en insansı kedisi. Asalet ve güç sembolü olan sarı çizmeleri içerisinde Çizmeli Kedi aslında zenginlik ve ün peşinde koşan oldukça zeki bir canlı. Sinema perdesindeki yolculuğu ise meşhur Altın Yumurtlayan Kazı çalma macerası çevresinde şekilleniyor.
Zeka küpü Humpy Dumpty ve sokakların kraliçesi Kitty Softpaws’u bu kendi hırsızlık planına dahil eden dokuz canlı Çizmeli Kedi, arkadaşlarıyla cesaret isteyen ama bir o kadar da komedi dolu bir maceraya atılıyor.

 

“Ailenize Neşe Katacak 3 Animasyon Film Önerisi !” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR