Kapat

AirPods Spor Salonunda Aniden Patladı

Anasayfa
Teknoloji Haberleri AirPods Spor Salonunda Aniden Patladı
Apple’ın kablosuz kulaklığı olan AirPods, spor salonunda patladı. Jason Calon adındaki AirPods Kullanıcısı spor yaparken AirPods’un bir tanesinden beyaz duman çıktığını fark etti ve aniden patladı.

Daha öncede farklı büyük teknoloji firmalarının ürünleri bir çok kez patlamaya maruz kalmıştı. Bunun üzerine bir çok ürünün üretimi durdurulmuş ve satın alınan ürünler geri istenmişti. Cihazların patlamaya maruz bırakan etken ise batarya sorunuydu. Bu sefer ise Apple‘ın kablosuz kulaklık modeli olan AirPods aniden patladı.

ABD’nin Florida eyaletinde yaşanan olayda Jason Colon adlı kullanıcı spor salonunda müzik dinlerken AirPods’tan beyaz Duman çıktığını fark etti ve kulaklıkları bir kenara koyarak yardım istemeye gitti. Colon, geri geldiğinde kulaklıkları yanmış halde buldu.

Colon “Bunun olduğunu görmedim ama zaten kızarmıştı! Alev hasarını görebilirsiniz. Kulağıma neler olurdu bilmiyorum fakat eminim ki takılı olsaydı kulağım yanabilirdi” dedi. Konuyla ilgili açıklama yapan bir Apple sözcüsü olayın araştırıldığını ve Colon’a ulaşacaklarını belirtti.

 

AirPod’a tam olarak ne olduğu kimse bilinmiyor. Fakat Colon, başkalarının da uyarılması gerektiğinden emin ve “Bana olmasının nedeni bunun tekrarlanmayacağı anlamına gelmiyor” diyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR