Kapat

Ana Dili Gibi İngilizce Konuşmak İsteyenler Buraya

Anasayfa
HABERLER Ana Dili Gibi İngilizce Konuşmak İsteyenler Buraya

Teknoloji çağında olmamızın ne kadar çok zararları olduğu düşünülse de aslında bu zararları elinizin tersiyle itip faydalarından yararlanmak sizlerin elinizdedir. Özellikle her alandan internet ağına kolaylıkla bağlanabildiğiniz internet dünyasından İngilizce öğrenmeniz sanıldığının aksine kolay teknikler ile eğlenceli anlatımları ile sizler için en iyi İngilizce öğrenme yolu olacaktır. İngilizce öğrenmek için seçmiş olduğunuz platforma dakikalar içerisinde üye olarak ücretsiz deneme derslerine katılmayı talep edebilirsiniz. Ücretsiz deneme dersleri ile aslında evinizin içerisine özel bir hoca tutmuş hissini yaşayabilecek ve istediğiniz anda karşılıklı diyaloglar ile eğitmenize aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Böylesine eğlenceli bir İngilizce öğrenim sürecini almak ve İngilizce temek kavramlar konusunda üst seviyelerde olmak sizlerin elinde olan bir durumdur. İngilizce anılar konusu ise sanıldığının tam tersine aslında oldukça eğlenceli ve mantığı anlaşıldığında kolay bir konudur. Hepimiz anı tutmayı ya da günlük tutmayı severiz. Gün içerisinde yaşadığımız her şeyi yazıya dökmek aslında ilerde hatıra kalacak aa gerçekten de bu günleri yaşadım mı şokunu yaşatacak eğlenceli bir durum olmuştur. Anı ya da günlük tutarken İngilizce yazmayı hiç denediniz mi? Denemediyseniz bence elinize hemen bir kağıt kalem alıp günlük yaşadığınız ya da hayatınızda farklı bir olay yaşadığınızda anı olarak yazabilirsiniz. İngilizce anı tutmanız sizlere oldukça faydalı olacaktır. Çünkü İngilizce anılar içerisinde oldukça geçmiş zamanlı cümle kalıpları yer alacağı için bu konuda hiçbir eksiğiniz kalmayacaktır. Hatta günlük ya da anı tutarken ilerde yaşamak istediğiniz şeyleri de yazarak gelecek zaman kalıp cümlelerini kullanabilirsiniz.

İngilizce anılarınızı yazarken bu bir yaz tatili anınız, doğum günü anınız ya da sizin için önem ifade eden bir günün anısı olabilir. Yeterli İngilizce yazmak isteyin hiç fark etmez. Eğer az çok İngilizce bilginiz var ise ingilizce geçmiş zaman anı örnekleri inceleyerek aslında anı yazmanın birde İngilizce dilinde yazmanın hiçte zor olmadığını görebilirsiniz. Anılar her zaman geçmiş zaman kalıbı kullanılarak yazıldığı için kelimelerin sonuna eklenecek ya da çıkarılacak harflere oldukça dikkat etmelisiniz. Eğer zaman hatası yapıp geçmiş zaman yerine farklı bir zaman kalıbı kullanırsanız ilerde okuduğunuzda o gün tam olarak ne yaşadığınızı tam anlamıyla anlamayabilirsiniz. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için İngilizce anı tutmak harika bir öğrenim fırsatıdır. Yanlış ya da doğru tutmuş olduğunuz anılarını ders İngilizce dil eğitimi aldığınız hocanıza göstererek yanlış ya da doğru olduğunu sorabilmeniz mümkündür. İngilizce anılar yazılarken geçmiş zaman tenslerinin sıklıkla kullanıldığına şahit olabilirsiniz. İlerde belki de yazdıklarınızın sizlere faydası olabilir. Yıllar sonra bile kaybolmadan duran anılarınızı çocuğunuza, torununuza manevi bir miras olarak bırakmanız mümkün olur.

İngilizce Öğrenmek

İngilizce öğrenmek isteyen her insanın farklı farklı amaçları olabilir. Kimisi sosyal ortamda kendini daha çok ön plana çıkarmak için İngilizce öğrenmek isterken, kimi insanlar ise iş hayatında bir adım daha ileride olmak rütbe olarak daha iyi seviyelerde yer almak için İngilizce öğrenmek isteyebilir. Hatta bir öğrenci İngilizce olarak aldığı derslerde daha başarılı olabilmek için öncelikle İngilizce diline tam anlamıyla hakim olması gerekir. İngilizce diline hakim olmak ve sindire sindire kalıcı bir şekilde öğrenmek için hemen buradan gereken yardımı alabilirsiniz. Sizlerin İngilizce dili öğrenimi için en iyi platform olan İngilizce online sitesi sayesinde hayallerinize artık çok yakın olabilirsiniz. Yurt dışına gitmek orada hayatınızı devam ettirmek veya erasmus yapmak istediğinizde hangi ülkeye gidiyor olursanız olun evrensel dil olan İngilizce dilini en iyi şekilde öğrenmeniz, konuşmanız gerekir. Sadece anlamanız değil konuşmanız ve yazmanız içinde sizlere destek olan bu siteden aradığınız her konuyu rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz dakikalar içerisinde siteye üye olarak ana dili İngilizce olan eğitmenler aracılığıyla ders almaya başlayabilirsiniz. Tamamen sizlerin müsait olma durumuna göre hazırlanan ders programlarına sizin değil hocanızın uyması gerekecektir. İngilizce kurslarının dezavantajları yerine online İngilizce dili öğrenme sitesinin avantajlarını yaşayarak hem zaman kaybı hem de para kaybı yaşamadan İngilizce dilini öğrenmenin keyfini sürebilirsiniz. Sizlerde daha fazla zaman kaybetmeden İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek için hemen siteyi ziyaret ederek gereken detayları öğrenin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR