Kapat

Antman and the Wasp Geliyor!

Anasayfa
Sinema / Dizi Antman and the Wasp Geliyor!

Evet son zamanlarda Marvel adeta sinema evrenini yıktı geçti! Bunun üzerine yakında gelecek olan Antman and the Wasp adlı film hakkında konuşacağız.

 

İlk fragmanını gördüğümüzde “vay be marvel sonunda akıllardaki düşünceyi filme yansıttı” denmişti, fakat ikinci fragman gelince adeta “sen nesin beee?” diye tepkiler gün yüzüne çıktı. Siyasetin adabı muaşeretin bitmediği zamanlarda bile böyle güzel filmlerin duygularını hissetmek bir ayrı oluyor doğrusu. Bu tam olarak eğlence denilebilir. Film Avengers etkisi yaratmayacağı malum ama “marvel be abi” yani bulur bir şeyler.

Özet ve Detaylar

Captain America: Civil War’dan sonra, Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olarak yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR