Kapat

Apple, iOS 11.4 Beta 1 Yayınladı! Yeni gelen Özellikler Neler?

Anasayfa
Mobil Haberler Apple, iOS 11.4 Beta 1 Yayınladı! Yeni gelen Özellikler Neler?

Apple, iOS 11.4 Beta 1 geliştiricilere sundu. Bu güncelleme ile gelecek olan yeni özellikler ve gizli özelliklerde belli oldu. İOS 11.4 beta 1, uzun süredir beklenen özelliklerden ikisini içeriyor.

Apple’ın kendi işletim sistemi olan İOS için geçtiğimiz günlerde en yeni sürümü olan iOS 11.3’ü herkes için yayınladı. Apple şimdi ise iOS 11.3’den sonra iOS 11.4 beta 1’i geliştiriciler için yayınladı.

 

AirPlay 2 çoklu oda desteği

Apple, iOS 11.4 beta 1’de de AirPlay 2 var. AirPlay 2’nin çoklu oda oynatma özelliği, kullanıcıların aynı sesi farklı cihazlara dağıtmalarını sağlıyor. Örneğin, iki farklı odada stereo sistemlere bağlı iki Apple TV’nin yanı sıra bir HomePod var. Her üç cihazda da aynı anda iPhone’unuz üzerinden müzik çalabilirsiniz.

HomePod için stereo desteği

iOS 11.4 beta 1, HomePod için Stereo desteği de içeriyor. Bu, bir stereo çifti oluşturmak için başka iki HomePod ekleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ancak, HomePod  yazılım güncellemesi mevcut olana kadar düzgün çalışmayacaktır.

Başka Eklenecekler

iOS 11.4 beta 1, iOS 11 için son güncelleme olacak gibi görünmekte. Çünkü güncellemeler iOS 12’ye doğru kayıyor. Bu, 4 Haziran’da başlayacak olan WorldWide Developer Conference 2018’de açıklanacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR