Kapat

Apple, iPhone ve iPad için iOS 11.4 Güncellemesini Yayınladı!

Anasayfa
HABERLER Apple, iPhone ve iPad için iOS 11.4 Güncellemesini Yayınladı!

WWDC etkinliği öncesinde Apple iPhone ve iPad için iOS 11.4 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve yenilikleri içeriyor.

Apple 4 haziran tarihinde düzenleyeceği WWDC etkinliğinde iOS 12’yi kullanıcılara göstermeden önce iPhone ve iPad için iOS 11.4 güncellemesini yayınladı ve gelen güncelleme AirPlay 2 ve iCloud’daki Mesajlar özelliklerini iPhone ve iPad’lere getiriyor. AirPlay 2, HomePod akıllı hoparlörleri kullanarak çoklu oda ve stereo ses sistemleri kurulma imkanı bizlere sunuyor. Yani evde açılan bir müziğin farklı cihazlarla senkronize bir şekilde çalışması mümkün olacak. AirPlay 2 ayrıca iPhone ve iPad’lerle de kontrol edilebiliyor.

 

Bir diğer önemli güncelleme ise iCloud’daki mesajlar, fotoğraflar ve diğer ilişkileri iCloud’da saklamamıza ve telefonumuzda yer açılmasını sağlıyor. iMessage hesabımız ile yeni bir aygıta giriş yaptığımızda ise tüm mesajlarınız otomatik olarak görünecek. 307 MB boyutundaki iOS 11.4 güncellemesi desteklenen iPhone ve iPad’ler için yayınlamaya başladı. Yeni gelen iOS 11.4 Güncellemesini kontrol etmek için Ayarlar bölümünde bulunan Genel > Yazılım Güncellemesi yolundan kontrol edebilirsiniz.

iOS 11.4 Güncellemesi Alacak Cihazların Listesi


iPad Air
iPad Air 2
iPad Pro
iPad 9.7
iPad mini 2
iPad mini 3
iPad mini 4
iPod touch 6th
iPhone 5s
iPhone SE
iPhone 6/6 Plus
iPhone 6s/6s Plus
iPhone 7/7 Plus
iPhone 8/8 Plus
iPhone X

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR