Kapat

Apple, iPhone X Reklamı İçin Muhammed Ali’yi Kullandı

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Apple, iPhone X Reklamı İçin Muhammed Ali’yi Kullandı
Apple, iPhone X’in selfie yeteneklerini gösteren yeni bir video yayınladı. Videonun arka planında dünya şampiyonu efsane boksör Muhammed Ali de yer alıyor.

Tüm zamanların en iyi boksörü olan ve “Kelebek gibi uçar, Arı gibi sokarım” lafının sahibi olan Muhammed Ali iPhone X reklamı için kullanıldı. Apple, iPhone X’in selfie yeteneklerini gösteren yeni bir reklam videosu yayınladı. Videonun arka planında dünya şampiyonu efsane boksör Muhammed Ali de yer alıyor.

Videoda iPhone X’in Portre Modu özelliğine vurgu yapılıyor. iPhone X’in arkasına baktığınızda arka kameraların yatay değil dikey olarak hizalandığını göreceksiniz. İki adet 12 MP arka kamera, bir adet geniş açılı (f/1.8 diyafram) ve bir adet de telefoto lens (f/2.4 diyafram) içeren mercekten oluşuyor.

Muhammed Ali’nin monologu ile hazırlanan reklamda Ali’nin şu sözleri yer alıyor: “Ben mükemmelim! Ben, evrenin şampiyonu olacağım! Ben ve benim güzel, renkli kişiliğim. Yakışıklıyım, sağlıklı yaşıyorum, kültürlüyüm ve ben mütevazıyım. O kadar mütevazıyım ki kendi hatalarımı kabul edebilirim. Tek hatam ise ne kadar harika olduğumu fark etmemiş olmam! Çünkü ben mükemmelim. En mükemmel benim!”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR