Kapat

Apple Kullancılarının Tim Cook’tan Beklediği 4 Şey !

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Apple Kullancılarının Tim Cook’tan Beklediği 4 Şey !
Apple her yeni bir ürün çıkardığında ya bir özelliğini çıkarıp ek ürün olarak satışa çıkarır ya da o cihaza özel ek ürün satmak için bir işe kalkışır. Apple kullanıcılarının Tim Cook’tan beklediği beş özelliği sizlere listeledik.

TouchID ile Uygulama Şifreleme

Şu an her ne kadar piyasa da sahtekar ve dolandırıcı sahte Parmak izi ile uygulama kilitleme uygulamaları olsada (tabi bunlar sahte inanıp yüklemeyiniz) Apple tamamıyla güvenli bir uygulama kilitleme özelliğini iOS’e entegre etmeli.


iPhone X Kutusunda Kablolu Kulaklık Yerine AirPods Çıkması !

 

Ülkemizde 6099 TL’den fiyat etiketiyle satılan iPhone 10’un kutu içerisinden lightning girişli EarPods çıkmakta doğal olarak bu satın alan kullanıcıyı birazcık üzüyor içerisinden insan bir adet airpods bekliyor doğal olarak, Sevgili Tim Cook ! duy sesimizi


Ücretsiz Kablosuz Şarj Kiti

iPhone 8, 8+ veya iPhone X sahibisiniz ve cihazınızı kablosuz olarak şarj etmek istiyorsunuz ? O zaman sizi Apple beyciğimizin önünde 310 derece eğilmeniz gerekiyor bu aparatların kutu içerisinde veya cihaz ile birlikte ücretsiz verilmesi daha iyi olabilir değil mi ?


Çabuk Biten Batarya Sorunu :/

Eğer ki bir iPhone kullanıcısı iseniz gününüzün büyük bir çoğunluğunu priz kenarında veya powerbank ile geçiriyorsunuz demektir Apple’ın bu pil sorununa bir çözüm bulması gerekir. Kullanıcılar olarak en az 1,5 gün gitmesini bizler istemekteyiz


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR