Kapat

Apple Watch, 32 Yaşındaki Bir Adamın Hayatını Kurtardı!

Anasayfa
HABERLER Apple Watch, 32 Yaşındaki Bir Adamın Hayatını Kurtardı!

New York’ta yaşayan 32 yaşındaki William Monzidelis adındaki bir adam, o gün giydiği Apple Watch sayesinde hayatının kurtulduğunu söyledi. William Monzidelis’ın burnundan kanlar gelmeye başladı ve Apple Watch kalp atış hızının endişe verici seviyelere ulaştığını bildirdiğinde annesi onu hastaneye götürdü.

Geçen ay New York’ta yaşayan 32 yaşındaki William Monzidelis giydiği Apple Watch sayesinde hayatının kurtulduğunu söyledi. Monzidelis, 3 Nisan’da Bronx’taki ailesi tarafından işletilen bowling salonunda çalışırken burnundan kan gelmeye başladı ve tuvalete gitti. O zaman başı dönüyordu. Daha sonra Apple Watch’tan derhal tıbbi yardım almasını isteyen bir bildirim aldı.

Monzidelis hastaneye ulaştığında, doktorlar hemen ona müdahele etti. Doktorlar Monzidelis’in Apple Watch bildirimini almasaydı, hayatını kaybedebileceğini söylediç Monzidelis’in, olaydan önce sağlıklı olduğundan semptomları basitçe görmezden gelebileceğini aktarıldı. Monzidelis, “Büromda çalışabilirdim ve beni ölü bulurlardı.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR