Kapat

Arif V 216 Geliyor ! Ne zaman vizyona girecek?

Anasayfa
Sinema / Dizi Arif V 216 Geliyor ! Ne zaman vizyona girecek?

Artık türkiye’de kalite ile komedinin ”öznellik” açısından kralı olan ”Cem Yılmaz” bir çok filmi ile gönüllere taht kurmuştur. Son zamanlarda herkesin dilinde olan (G.O.R.A.’dan uyarlama) ”ArifV216” Filmi Geliyor !

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Ocak’ta yayınlanacak olan bu filmimizin ilk fragmanı daha önceden yayınlanmıştı ve sonradan yeni gelen fragmanlar ile bu filmin matrak bir film olacağı şimdiden anlaşıldı. Özellikle ”Erşan Kuneri” sahnesi herkesin uzun süren özlemini giderdi. Ayrıca tarkan’dan ”Kuzu Kuzu” şarkısını parodi yaparak canlandırmaları tarkan’ın da dikkatini çekti.

Instagram hesabından paylaştığı sahneyle Cem Yılmaz’a şans diledi: “Yolun açık olsun Arif V 216… Sevgili Cem Yılmaz ve emeği geçen herkesi can-ı gönülden kutluyor, bol şans ve başarılar diliyorum”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filmimizde rol alıcaklar sırayla; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Kerem Alışık, Seda Balkan ve bir çok usta kişi ile beklentilerimizi karşılayacak güzel bir film yaklaşıyor.

Yayınlanan bir başka teaser’da Çağlar Çorumlu kostüm ve aksesuarlarıyla ’ Zeki Müren’e yeniden hayat veriyor. Cem Yılmaz Zeki Müren’e Vizontele’den  ‘Zeki Müren’de Bizi Görücek mi?’ esprisini yaparak Zeki Müren’den nazikçe tepkisini alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısacası bahsetmek gerekirse bu sene bizim yüzlerimiz’de büyük bir gülümsemeye –Gerekirse Kahkahaya– sebep olacak mükemmel bir film bizleri bekliyor, şimdiden en çok beklenen filmler arasında olan bu film ‘Cem Yılmaz’ın en güzel filmlerinden biri olacak diye söylentileri barındırıyor. Özellikle ilk fragmandaki ‘Yok Bu Daha Kafası..’ repliği bizleri çok güldürdü,bol gişe yapması dileği ile..

“Arif V 216 Geliyor ! Ne zaman vizyona girecek?” üzerine 1 yorum

  1. Anıl says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR