Kapat

Aşk mı? Dans mı? – La La Land

Anasayfa
Sinema / Dizi Aşk mı? Dans mı? – La La Land

Hepimiz bir kere aşık olmuşuzdur veya duygularımızı belli edememiş de olabiliriz peki ya aşkınızı hiç dans ile anlattınız mı?

 

Damien Chazelle’nin yaptığı bu ustaca film tam tamına 46 Oscar ödülünü evine götürmüştür. Çoğu insan dansı sever aşktan bir şey beklemez geri kalanlar ise aşkı sever dansı sevmez bu yapımda ise iki hazzı birden tadacaksınız kendinizi eğlenceden yoğun duygulara, hüzün karmaşasına, mutluluğa ve karanlığa uzanmış olarak bulabilirsiniz. Dünyaya renklerden daha renkli bir şey gerek adı “Dans”, dans edin eğlenin, koşun, ilerleyin bu dünyaya milletin yargılarına boyun eğmek için gelmediniz siz siz olduğunuz için buradasınız! İnsanlar düzeltilebilir ama geriye giden altın zaman asla!.

Lionsgate’in yapımcılığını üstlendiği ve fıkır fıkır bir proje olarak lanse edilen La La Land‘de yılın çifti olduğu düşünülen, ki bence de öyle, başrollerinde Ryan Gosling veEmma Stone‘un yer aldığı, günümüz Los Angeles’ında geçen bu müzikalde, büyük bir oyuncu olmak için çok çabalayan Mia (Stone) ve bir caz aşığı Sebastian‘ın (Gosling) umut, kalp kırıklıkları, ümitsizlik, ter dökme ve yaşadıkları mücadeleleri arasında tamamıyla tesadüfler dizisiyle karşılaşarak, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için birbirlerine olan desteklerinin bir anda aşka dönüşmesinin hikayesini izliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR