Kapat

Avengers İnfinity War Hakkında Bilmeniz Gereken En Önemli Bilgiler

Anasayfa
Sinema / Dizi Avengers İnfinity War Hakkında Bilmeniz Gereken En Önemli Bilgiler

Ahh, Avengers’ın son filmine tam tamına 14 gün kaldı ve bu yazımda size bütün teorilerimi dizdim. Buyurun önden.

 

Marvel’dan enstanteler olarak bilinen kategorimizde bu hafta Marvel’in ağzından kaçan son damlalarından konuşacağız. Çoğu kişinin de bildiği üzere 6 Taştan ruh taşı kayıptı ama son gelen clipten sonra bir baktık ki Thanos abimiz bütün taşları elinde toplamış. (ah ulan ne oluyor?) şimdi sebep ve sonuç şeklinde ilerleyeceğim.

 1. Teseract’ı Thanosa loki kendi elleriyle veriyor. (görüyorsunuz mikemmel) Bunun sebebi çok büyük ihtimal ile Thor ve Asgard halkını Thanosun gazabından kurtarmak bu sebebe nereden ulaştım derseniz Thor Ragnarok’un after credit sahnesinin birinde Thorun gemisi Thanosa çarpıyordu İnfinity War Cliplerin’den
  birinde ise Proxima Midnight Lokiyi esir almış şekilde önünde tutuyordu ve bu teoriye sonuç olarak bakarsak Loki ölecek.
 2. Ruh taşı da Thanosun eldiveninde olduğu üzere demek ki İron Man ile kapıştığı maçı kazanmış çünkü hem trailer sahnesinde kesme yapılmış (tam olarak burada) hem de Thanos abimiz İron Man’e karşı “I hope they remember you” derken son vuruşu atmak üzereydi diye sanıyorum çünkü ruh taşıyla bağdaş olan İron Man ve son kez olan pişmanlığından sonra Tony abimiz çekilme kararı almış olabilir sonuçta da İron Man ölebilir.
 3. Gelelim gerçeklik taşına. Bence gerçeklik taşını Thanos çok rahat alacak bunun için koleksiyoncuya uğraması yeterli
  sonuçta da koleksiyoncu ölebilir.
 4. Zaman taşını ise %90 bir ihtimal Ebony Maw’ın Doctor Strange savaşı sonrası güzel Ebony Maw’ın akapuntur jesti ile Doctor Strange kendi elleriyle veriyor falan diyormuşum da o anca Türk dizilerinde olur ama büyük ihtimal ile Spiderman kurtarır ama zaman taşını nasıl alacak hala soru işareti. Sonuç olarak da Doctor Strange ölüyor diyemem daha yeni geldi bir durun
 5. 2Aha güç taşına geldik. Bence en zor alacağı taşlardan biri olacak çünkü karşısında 1 kişi değil 6 kişi olacak çünkü Galaxy Of Guardians ve Thor o gemide sonuç olarak Thor’un beyni patlayabilir.
 6. veee asıl geldik zurnanın zırt dediği yere, zihin taşına. Şimdi zihin taşını bildiğimiz üzere fragmanda alıyorlar ama nasıl olacak bu? Teorilerim doğrultusunda tam alırken cap ve scarlet orayı basabilir. Güzel bir dövüşle Black Order üyelerini yenebilirler ama Thanos belli ki Wakandaya gelecek sonuç olarak da Scarlet Witchin çıldırmasına bakılarak Vision ölebilir veya ölmüş sanılıyor bile olabilir.
 7. Evet videoyu bitirmeden önce bir şeyden bahsetmek istiyorum Thanos son clipte tek şıklatmam ile sizi yok edebilirim demişti fakat çekinir bir şekilde söylediğine bakılırsa muhtemelen içindeki iyiliği ön plana çıkarıp kızlarını umursuyor. Sırf onları feda edemediği için bunu yapmıyor. Zaten minnak Gamora sahnesinden bunu anlamalıydık.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR