Kapat

BaBaLa TV’nin Takipçileri Oğuzhan Uğur’a Çok Sinirli

Anasayfa
HABERLER BaBaLa TV’nin Takipçileri Oğuzhan Uğur’a Çok Sinirli

Son zamanlarda “Selcan Aydın neden ayrıldı?” sorusunu herkes merak ediyordu ve bunun üzerinde Selcan Aydın bir video çekti. Oğuzhan Uğur bu sırada BaBaLa TV’ye takipçilerinin çok sevdiği ve her videosu Trend listelerine giren P!NÇ serisini atmak yerine sponsorluk aldığı Nescafe’nin videolarını attı. Bunun üzerine ortalık karıştı. İşte takipçilerinin yorumları!!!

Oğuzhan Uğur’a Nescafe sponsor oldu. Bunun üzerine Oğuzhan Uğur BaBaLa TV’ye Nescafe sponsorluğunda çekmiş olduğu videoları koydu. Takipçileri Oğuzhan Uğur’un Sponsor almasına değil, videolarında çok yapmacık davrandığını savundu.

Selcan Aydın ile Oğuzhan Uğur olayında ise, Selcan Aydın kişisel YouTube kanalında yarım saatlik bir video yayınlayan Selcan Aydın ekibe ne zaman katıldığını, Oğuzhan Uğur ile nasıl tanıştığını ve ekip içerisinde ki muhabbetini, ekibe katılırken neler olduğunu, bu işin en başında neler konuşulduğunu ve neden ayrıldığını, ayrılma sebebini anlatan bir video hazırladı.

1-“Samimiyetsiz Olmuş Be”

 

2- “Abd’ye laf edip nescafe reklamında oynamak”
3- “Gözümde Adnan Oktar’a dönüşen Oğuzhan Uğur”

 

4-“Kendi kendini bitirdin abi. Bir efsane daha geldi geçti”

 

5-“Tamam adam para kazanmaya çalışıyor da, Oğuzhan Uğur bu nedir abi ya. Reklam yapacağım diye ne hallere düşmüşsün sen”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR