Kapat

BİM’e iPhone X’ten Sonra Samsung Note 8 Geliyor! (Uygun Fiyatlı)

Anasayfa
HABERLER BİM’e iPhone X’ten Sonra Samsung Note 8 Geliyor! (Uygun Fiyatlı)

Bim her zamanki gibi döktürmeye devam ediyor. Bim’e iPhone X’ten sonra şimdi de Samsung Note 8 geliyor. Normal fiyatlarından daha ucuza satılacak. Peki ne zaman gelecek?

Bim her zamanki gibi şovlarını meydana döküyor. Geçen yıl orjinal Apple kulaklıkları ve şarj kablosu satmaya başlayan Bim, şimdi de uygun fiyatlı Samsung Note 8 satacak. 23 mart 2018 tarihinde satışa çıkarılacak olan Note 8, mağzalara sınırlı sayıda gelecek.

Bundan 3 ay önce Bim’e Samsung Note 8 gelmişti ve kapış kapış gitmişti. Note 8’in Bim’de 3 ay önceki fiyatı 3.799 TL den satışa çıkarılmıştı. Samsung yetkilileri ve Bim bunun farkına vararak tekrardan Note 8 cihazlarını satışa çıkaracak. Aşağıdan eski afişi görebilirsiniz.

Peki Şimdiki Fiyatı Ne Kadar Olacak?

23 mart 2018’de satışa sunulacak Note 8 cihazları 3.299 TL’den satışa sunulacak. Afişe baktığımızda dikkatimizi çeken Samsung Türkiye ibaresi olmayışı. Yani bu cihazların ithalatçı garanti olma olasılığı var.

Yakın zamanda telefon almayı düşünen varsa bu fırsatı kaçırmasın. Eğer ki ithalatçı garantili olursa bazı kişiler almak istemeyebilir. Ancak telefonu tertemiz, düşürmeden korunaklı kullanırsanız hiç bir sorun oluşacağını sanmıyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR