Kapat

Bir YouTuber 117 Yıllık Sığır Eti Yedi!

Anasayfa
YouTube Haberleri Bir YouTuber 117 Yıllık Sığır Eti Yedi!

YouTube’da video üreticisi olan Steve1989MREInfo adlı bir YouTuber, yeni videosunda II. Boer Savaşı’ndan kalma 117 yıllık sığır etini yedi. Steve daha önce 1861-1865 yılları arasında gerçekleşen Amerikan iç savaşından kalma bisküvileri de test ettiği olmuştu.

Günümüzde önüne gelen “YouTube’da para var” diyerek YouTube kanalı açıp videolar atmaya başlıyor. Fakat bir zaman sonra işin gerçek tarafını anlıyor ve bir kısım bırakıyor bir kısım ise daha önce çekilmemiş, ilginç, iğrenç, korkunç yani kısacası ilgi çekecek ne varsa çekmeye başlıyorlar. Hali ile daha fazla izlenme alıyor, daha fazla izlenme ise para demek.

Steve1989MREInfo adlı YouTuber da eski Ordu yemeklerini tatlarına bakarak videolar çekiyor. Birkaç gün önce attığı videoda Steve, 1902’de sona eren İkinci Boer Savaşı sırasında İngiliz askerlerine verilen küçük bir teneke kutuyu ele geçirmeyi başardı. Kalori ve karbonhidrat dağıtmak üzere tasarlanan kutu, tozla doluydu. Bu toz haline getirilmiş, pişirilmiş veya kurutulmuş ve daha sonra orijinal protein olarak düşünülebilecek şekilde sıkıştırılmış bir sığır etiydi.

Stave, ordudan kalan yemekleri tattığı ilk video değil, daha öncede 1861-1865 yılları arasında gerçekleşen Amerikan iç savaşından kalma bisküvileri test etmişti. Ayrıca teneke, sığır etini hazırlamak için alternatif talimatlar da içeriyordu. Steve de bu yaklaşımı denedi. Ancak o kadar da iştah açıcı bulmadı. Gerçekten bizde izlerken midemiz kalktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR