Kapat

Bu Filme Bayılacaksınız ! – Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar

Anasayfa
Sinema / Dizi Bu Filme Bayılacaksınız ! – Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar

Son zamanlarda korku filmlerini monoton kılan standart efektlere hepimiz alıştık artık “Gülme” derecesinde olduğumuz korku filmleri bizleri baydı. Fakat bu film cidden “Korku Filmi

 

Korku filmlerini korku filmi yapan bence müzikleridir. Bunu korku filmlerinin korkunç anlarını sessiz izleyerek anlayabilirsiniz. Korku, heyecan, sevinç bunlar ekstrem durum, insanlar adrenalin yaşamak için korku filmi izlemeyi sever ben de severim açıkçası. Ruhlar bölgesinin benim hayatımda yeri çok değerli bir yerde çünkü “Ruhlar Bölgesi” benim en sevdiğim korku filmi.

Her filminde hayret duyduğum bu film serisini hep zirvede tutmuşumdur çünkü korku filmlerinde korkunçluk bir yana mükemmel bir film oluşmasını sağlayan duygusal sahnelerdir; duygular benim için çok önemlidir çünkü her korku filmi gibi “Korkalım, bağıralım, bitirelim” gibi bir düşünceye bizi bırakmıyor, bu filmdeki düşünce; yaşanmışlıklar üzerine sebeplere dayalı bir senaryo ve cidden şiddetle tavsiye ediyorum!

Özet ve Detaylar

Telepati, durugörü gibi paranormal, psikokinezi gibi alanlarda bilgili olan parapsikolog Dr. Elise Rainier, bir kez daha bir kurtarma görevine girişir. Yanında ona her kurtarma eyleminde yardımcı olan asistanları Specs ve Tucker da vardır. Ancak bu, sıradan bir kurtarma operasyonu olmanın çok ötesinde olacaktır. Doktor Elise Rainier hayatı boyunca yaşadığı en korkutucu ve en zorlu savaşa girmelidir, çünkü bu kez problem kişiseldir. Doktor Elise Rainier’ın bu kez kendi aile evindeki bir vakayı çözmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR