Kapat

Canon’un 120 MP Sensörlü Yeni Kamerası Çok Ayrıntılı Videolar Çekiyor!

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Canon’un 120 MP Sensörlü Yeni Kamerası Çok Ayrıntılı Videolar Çekiyor!

Canon, 120 megapiksellik yeni bir kamera çıkarmaya hazırlanıyor. Bu kamera ile çekilen görüntüleri 60 kata kadar büyütme olanağı sağlıyor. Canon, kamera hakkında bir videoda yayınladı.

Canon’un bu zamana kadar çıkarmış olduğu kameralar arasından kötü diyebileceğimiz kamera yoktur. Canon, birkaç yıldır yüksek sensör kapasiteli kameralar üzerinde çalışmalar yapıyordu. Geçtiğimiz günlerde Canon 120 megapiksellik kamerasını duyurdu. Sensör, Full HD bir görüntüyü bozmadan 60 kat büyütebilmenizi sağlıyor. 13.280 x 9184 piksel çözünürlük sunan sensör, dijital yakınlaştırma yaparak yüksek kaliteli görüntüler sunuyor.

Bu kamerayı denemek ve elinize almak isteyebilirsiniz fakat iş hiçte öyle değil. 120 MXS CMOS sensörlü kamerayı elle tutulmuyor veya normal DSLR kameralar gibi çantalara sığmıyor. Canon bunu şimdilik, stadyumlar gibi çok sayıda kişinin toplandığı geniş alanları çekmek, izlemek için kullanıma sunacak

Canon 120 megapiksellik kamerasını ne kadar fiyattan veya ne zaman satışa çıkaracağını açıklamadı fakat kameranın yüksek fiyatlardan satılmasını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR