Kapat

Çinden Alışveriş Yapanlara Müjde: Kargolarınız 5 Günde Kapınızda Olacak !

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Çinden Alışveriş Yapanlara Müjde: Kargolarınız 5 Günde Kapınızda Olacak !

Son yıllarda ülkemizde çinden daha doğrusu yurtdışından alışveriş son derece artmış olmasıyla birlikte bekleme ve gümrük işlemleri süresi müşterilerin canına sıkan bir durumdu.


Çinin en büyük alışveriş şirketi Alibaba (Aliexpress), Aras Kargo ile anlaşma yaparak Türkiye alışverişlerinde kargo teslimat süresini en fazla 5 gün içerisinde kargoların teslimatının yapılacağını haber etti.

Özellikle genç kesimi ilgilendiren bu haber AliExpress satışlarında büyük yükselme gösterecektir, Aras Kargo aynı zamanda ufak ücretler ile daha hızlı teslimat seçeneklerinin olacağını da belirtmiş. Aras Kargo önümüzde ki sene yani 2018’de yeni duyurular ve sürprizler ile karşımızda da olacak Aras Kargo ilk teslimat sürecini 10.000 (on bin) adet ürün ile gerçekleştirecek.

Şahsen ülkemizde böyle gelişmeler görmek cidden mutluluk verici, PTT’nin kargolarını sebepsiz yere açıp,sebepsiz gümrük vergisine bağlaması çok sinir bozucu bir olaydı umarız ki Aras Kargo vergilendirme konusunda bizlerin yüzünü güldürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR