Kapat

Dünya Düzdür Diyenler Bir Arada !

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Dünya Düzdür Diyenler Bir Arada !
ABD’de düzenlenen ve Dünya’nın düz olduğunu iddia eden yüzlerce kişinin katıldığı Düz Dünya Konferansı, NASA’nın yalanlarını ve 11 Eylül olayları ardından ki gerçekleri ortaya çıkarmaya adeta yemin etti. 1. Uluslararası Düz Dünya Konferansı, ABD’nin Kuzey Carolina eyaletinde gerçekleştirildi. Etkinliğe 400 kadar kişi katıldı ve katılımcılar dünyanın düz olduğu hakkında fikirlerini ortaya koydu.
 ABD’nin Kuzey Carolina eyaletinde gerçekleştirilen konferans da, Dünya’nın aslında düz olduğunu ve kristal bir küre ile örtülü olduğunu iddia ettiler. İddialara göre Dünyanın düz olduğunu savunanlar, Antarktika kıtası da bu düzlüğün sonunda bir buz bariyeri olarak yer alıyor. Bu da insanların bir ucuna gitmesinde engel olarak görüyor.
Kendisini Düz Dünya teorisyeni olarak tanımlayan Mark Sargent’in YouTube kanalına abone 40 bin kişi bulunuyor. Mark, İngiliz devlet kanalı BBC’ye yaptığı açıklamada kimsenin yuvarlak bir topta yaşama ve sonsuz evrende uzay boyunca uçma fikrine olumlu bakmadığını söylüyor.
BİZCE DÜNYANIN DÜZ OLMASI, YUVARLAK OLDUĞU GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR