Kapat

Duyguyu Yaşatan En İyi 3 Film Serisi

Anasayfa
Sinema / Dizi Duyguyu Yaşatan En İyi 3 Film Serisi
Sinema/Dizi kategorilerinden en beğenilen olan Film derlemelerinin bir yenisi daha geldi. Herkesin hayran kaldığı film serileri vardır ama bu serileri seri yapan senaryosundan ziyade efsane repliklerdir, işte sizlere beğendiğimiz 3 seri.

 

 

1.Karayip Korsanları Serisi: 

Adeta yüreklere nam salmış olan bu seri bizleri Karayiplere götürmekle kalmıyor kendine özgün mizah içeriği ile insanları fazlasıyla güldürmeyi de başarıyor.

Karayip Korsanları, yapımcılığını Jerry Bruckheimer’ın, yönetmenliğini Gore Verbinski’nin, senaristliğini Ted Elliot ve Terry Rossio’nun yaptığı bir macera filmi serisidir. Walt Disney’de bulunan korsan parkı bu filmleri temel almıştır.

2.Hobbit Serisi: 

Bizi ”Middle Earth”ın derinliklerine götüren bu seri ile elf’ler, org’lar ile kalmıyor gandalf ile güzel bir serüven’e tanık oluyorsunuz.

  • Bu Film Hakkında. Filmin açıklanan ilk ismi olan “The Hobbit: There and Back Again” aynı zamanda Bilbo Baggins’in tüm macerasını kaleme aldığı ve Yüzüklerin Efendisi serisinin son filmi olan Kralın Dönüşü’nde karşımıza çıkan Kırmızı Kitap’ın da adı.
3. Harry Potter Serisi: 

Bitirseler bile Potterheadların kalbinden çıkmayan efsane seri biz HarbiOha ekibi olarak çok beğenilen seriler arasında.

Harry Potter’ın ailesi ağır ve şaibeli bir trafik kazasında ölmüştür. Öksüz ve yetim kalan Harry’nin sığınabileceği tek yer, arasının pek de iyi olmadığı teyzesinin yanıdır. Harry, tüm hayatı boyunca idari ailesi tarafından kötü davranışlarla büyütülür. Ancak Harry Potter artık 11 yaşındadır ve Harry’nin hayalleri ve yetenekleri günden güne su yüzüne çıkmaktadır. Kısa süre sonra Hogwarts büyücülük okuluna davet edilir. Artık tek amacı, ailesinin bu şüpheli kazasını araştırmak ve muhattaplarını cezalandırmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR