Kapat

Efsane Bir Film Geldi ! – Cebimdeki Yabancı

Anasayfa
Sinema / Dizi Efsane Bir Film Geldi ! – Cebimdeki Yabancı

Serra Yılmaz’ın ilk filmi olan cebimdeki yabancı filmi efsane bir şekilde geldi. Biz ”Harbi Oha” ekibi olarak filme icabet edemedik ama fragmanı çok beğendik cidden çok hoş ve tam kıvamında bir film olmuş..

Ferzan Özpetek‘in yapımcıları arasında yer aldığı, İtalyan yapımı Perfetti Sconosciuti’den uyarlanan Cebimdeki  Yabancı, gösterimdeki ilk hafta sonunda Box Office Türkiye’nin zirvesinde yer almayı başardı.

Film gerilim filmi fakat çok rasyonellik içeren sırlarla dolu bir film gitmenizi kesinlikle öneriyoruz ne kadar ön yargı ile yaklaşılsa da bizim her film’den umudumuz var sinema sektörü bu denli filmleri çoğalttığı sürece zirveye bir adım daha yaklaşacağına hep beraber inanıyoruz..

Serra Yılmaz‘ın yönetmenliğini üstlendiği, oyuncu kadrosunda Belçim Bilgin, Buğfa Gülsoy, Çağlar Çorumlu gibi isimlerin yer aldığı Cebimdeki Yabancı, açılışını 173.341 seyirciyle gişenin zirvesinde gerçekleştirdi

Özet ve Detaylar

Yedi eski dost bir akşam yemeğinde bir araya gelmeye karar verir. Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasında bir oyun oynamaya karar verilir. Oyun oldukça basittir; herkes telefonlarını masaya koyacak, gelen her mesaj ve bildirim yüksek sesle okunacaktır. Yedi dostun maskelerinin ardındaki hayatlarını ile cep telefonlarını ortaya koymaları ilişki dengelerini altüst eder. Bunca zaman çok yakın dost olduklarını düşünün grup aslında birbirlerine yabancıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR