Kapat

Elektronik Sigarada Modern Çözümler

Anasayfa
İncelemeler Elektronik Sigarada Modern Çözümler
elektronik sigara

Sigara içmeyi deneyip de başaramayanlar için, en ideal çözüm elektronik sigara olmaktadır. Böylece nikotin tüketimi azaltılarak, zamanla sigarayı bırakmak mümkün olabilir. Tamamen modern bir yaklaşım izleyen firma, sektördeki tüm gelişmeleri yakından incelemektedir.

Elektronik sigaranın daha sağlıklı modellerini müşterisine sunan firma, sağlıkla kaliteyi birleştiriyor. 2017 yılında sektöre katılan firma, modern ve kaliteli ürünleri ile sektörün liderliğine yükselmiştir. Firma, sektördeki birçok firma gibi sadece kar amacı gütmeyip, müşterilerinin sağlığını öncelediğinden bu kapsamda öne çıkan markalarla çalışmaktadır.

Elektronik Sigaranın Avantajları Nelerdir?

Normal sigaraların içeriğinde, 3000’den fazla zehir bulunduğu tespit edilmiştir. E-sigarada ise bu zehir oranı, normal sigara ile kıyaslanamayacak kadar azdır. Ayrıca, firmanın sunduğu ürünlerde, kullanıcılar nikotin miktarlarını ayarlayabilmektedir

E-sigaranın bir başka avantajı ise çevreye ve diğer canlılara zarar vermemesidir. Bunun yanında kullanıcının üzerine de nikotin kokusu sinmemektedir. Firma ürünleri ile birlikte sunduğu aroma çeşitleri ile daha hoş bir kokunun oluşumunu sağlamaktadır.

Firmanın Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Firma, başta e-sigara olmak üzere, aksesuarlar da dahil olmak üzere çok zengin ürün çeşitliliğine sahiptir.

Firmanın ürünlerinden bazıları şunlardır;

  • E-sigara çeşitleri: aspire, bo vaping, eleaf, iqos, joyetech, juul ve smoke gibi
  • Premium likit: black note, charlie’s chalk dust, the puffman, one hit wonder ve dinner lady gibi
  • Likit: owl vape, natura, dekang, liqua ve electra gibi
  • Atomizer ve coil: aspire, augvape merlin, coil master, delirium ve eleaf hw gibi
  • Aksesuarlar: silikon pil kılıfları, ağızlık çeşitleri, bo cable, harici şarj cihazları, pamuk, tel sarma çubukları ve e-sigara alet setleri

Firma pil ve batarya çeşitleri ile de sektörde öne çıkmaktadır. Özellikle ısınmayan ve uzun ömürlü pil ve bataryaları, yüksek performansları ile çok tercih edilmektedir. Firmanın aksesuarları ise, her kullanıcının zevkine hitap edecek renk ve çeşitte bulunuyor. Likit kategorisinde ise, sektörün en kaliteli ve güzel kokulu aromalarına sahip ürünler bulunmakta.

Elektronik Sigarada Diğer Hususlar

Firma, tüm ürünlerini orijinal olarak gönderiyor. Belirli bir siparişin üzerine ücretsiz kargo hizmeti veren firma, ücretsiz hediye kutusu (hediye notu dahil) ve kapıda ödeme imkanı da sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR