Kapat

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi ? Filmi İlk Üç Günde 454.373 Kişi Tarafından İzlendi !

Anasayfa
Sinema / Dizi Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi ? Filmi İlk Üç Günde 454.373 Kişi Tarafından İzlendi !
19 Ocak Cuma günü seyircileri ve sevenleri ile buluşan Enes Batur’un Hayal mi Gerçek mi ? filmi hafta sonu toplam 454.373 bin kişi tarafından seyredilmiş, vizyona girdiği ilk günden itibaren film oyuncuları ile gösterimde olan film, izleyenler tarafından bir hayli seviliyor ve yüksek derece de olumlu yorum alıyor.

Enes Batur’un YouTube Partner Şirketi ILS Vision, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada hafta sonu toplam 454.373 kişi tarafından izlendiğini duyurdu. Vizyona girdiği ilk gün Enes Batur ve diğer oyuncu arkadaşlarının sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama da filmin açılış rekoruna doğru ilerlediğini ve film için birden fazla salon açıldığını belirttiler.

Ayrıca Enes Batur ve diğer arkadaşları (film oyuncuları) film vizyonda olduğu sürece tüm sinema salonlarını dolaşmaya devam edecekler ellerinden geldiğince tüm alışveriş merkezlerine gitmeye çalışıyorlar, hangi alışveriş merkezine geleceklerini öğrenmek için Enes Batur’un ve ILS Vision’ın resmi sosyal medya hesaplarını takipte kalın.

“Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi ? Filmi İlk Üç Günde 454.373 Kişi Tarafından İzlendi !” üzerine 1 yorum

  1. ogi says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR