Kapat

Enes Batur’un Film’ine Gittik !

Anasayfa
Sinema / Dizi Enes Batur’un Film’ine Gittik !
Enes batur, bu zamana kadar YouTube tarihin’de kendini saydırmış bir YouTuber olarak karşımıza çıkmıştır. Fakat sinema sektörüne ayak uydurabilmiş mi? bir bakalım.

 

Enes Batur Hayal mi? Gerçek mi?

Biz filme gittik genellikle YouTuber filmleri biz HarbiOha ekibi olarak hoşumuza gitmez fakat bu filmin senaryosundan mütevellit filmi beğendik amma velakin bir kaç hatayı da ön söz etmezsek ayıp olur.

Enes batur’un oyunculuğu; Bir Holywood efekti beklemiyorduk ama en azından bir kaç ay çalışılıp bu filme odaklansalardı senaryonun düzelteceği etkiyle film revaçta olurdu, aynı şekilde Sarp, Kaya ve diğer kötü oyunculukları olan insanlara karşın pek beğenmedik açıkçası -Öznel ifadedir-

Vizyona girdiği ilk gün büyük bir ilgi ile karşılaşan film, açılış gününde en çok gişe alan Türk sinema filmi olabilme potansiyeline sahip. Film vizyona girdiği ilk an sadece 400 sinema salonunda gösterimdeydi. Gelen yüksek talep karşısında salon sayısı ilk günden 1000’e arttırıldı. Sosyal medyanın genç çocukları, ilk sinema filmlerinin gişe açılışında bir rekor kıracak gibi gözüküyor. Gösterime girdiği sinemaların oldukça yoğun bir gün geçirdiğini söyleyebiliriz. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar, sinema salonlarının ne kadar dolduğunu anlamamızı sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR