Kapat

Enes Batur’un Sinema Filmi Geliyor !

Anasayfa
Sinema / Dizi Enes Batur’un Sinema Filmi Geliyor !

Youtube’dan tanıdığımız ünlü youtuber enes batur son zamanlarda bu soğuk sonbahar günlerin’de içimizi ısıtıp yüzlerimize tebessüm konduran bir haber yayınladı. 19 Ocak 2018 tarihin’de ”Enes Batur Hayal mi? Gerçek Mi?” filmi’nin çıkacağını belirtti.

Filmin Şu anlık konusu; 

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur’a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes Batur’un artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes Batur, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

Biz ekibimiz olarak bu film’i dört gözle bekliyoruz ne kadar diğer filmlerde aşırı ilgili bir verim alamadıysak hala umudumuz var bu film çok güzel olacağını şimdiden temenni ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR