Kapat

Fastfood Zinciri KFC, Bitcoin ile Satış Yapmaya Hazırlanıyor !

Anasayfa
Bitcoin Fastfood Zinciri KFC, Bitcoin ile Satış Yapmaya Hazırlanıyor !
Dünya’nın en popüler tavuk fastfood zinciri olan KFC sadece Kanada’da geçerli olacak ve sadece Bitcoin ile ödenecek özel “The Bitcoin Bucket” Türkçe karşılığı “Bitcoin Kovası” olan özel kova menüsünü resmi web sitesi üzerinden Kanada vatandaşlarına duyurdu.

KFC bundan önce ki yıllarda markasını teknoloji ile donatmayı seven bir fastfood zinciri örnek vermemiz gerekirse; Kendisine VR (Sanal gerçeklik) oyunları yaptırması, kendi adına oyun üretmesi, Çin’de yüz tanıma sistemi ile ödeme yöntemi bunlara verebileceğimiz harika örnekler olacaktır.

KFC’nin kendi resmi web sitesinde yaptığı açıklamada ise şunlar yer alıyordu;

2018, Kanada’ya hoş geldiniz.

Bitcoin iniş çıkışlarına rağmen Albay’ın Orijinal Tarifi her zaman olduğu kadar iyi. Bu yüzden, kemikler için Bitcoins’inizi ticarete geçirin ve parmak yalama gibi bir şeye yatırım yapın.

10 Orjinal Tarifi İhalenin, Gofret Kızartması, Med Tarafı, Med Gravy ve 2 Dips içerir.

Sınırlı bir süre için, siparişler Kanada dağıtım bölgeleri içinde yerine getirilecektir. Bir teslimat bölgesi içinde değilseniz sizinle iletişime geçeceğiz. Kanada’daki alımları ancak kabul edebiliriz. Özür dilerim, dünyanın geri kalanında.

* Bitcoin Kepçesi, sınırlı bir süre sunuyor.
Birçoğunuz Bitcoin’de satın almak isteyeceğiniz bir şey var, yani satışa devam edeceğiz. Bu Kepçe stoklarını kontrol etmeye devam edin. Tavuk özlemi mi? Orijinal Tarifi, www.kfc.ca adresindeki eski moda insanlara para ile satın alınabilir ve teslim edilebilir (katılımcı yerler).

KFC yaptığı açıklamada “Bitcoin’in iniş çıkışına rağmen, Albay’ın Orijinal Tarifi her zamanki gibi güzel” sloganıyla sattığı kova menü 10 Tenders, Kafes Patates Kızartma, bir orta boy yan ürün ve Gravy sostan oluşuyor. Bu kanadaya özel olan kova menüsü şimdilik diğer ülkelerde satışa sunulmayacak fakat zaman her şeyi değiştiriyor umarız bu özellik diğer ülkelerde de satışa çıkar. Aynı zamanda Bitcoin Kovası’nın fiyatı 20 Kanada Doları’na eşit Bitcoin ile satılacak.

Şunu da belirtmemiz gerekirse KasapDöner’de bir süredir ülkemiz içerisinde bu sistemi uygulamakta.

Kaynak: http://www.webtekno.com/kfc-kanada-da-bitcoin-karsiligi-urun-satacak-h39333.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR