Kapat

Felekten Bir Gece ! – KESİNLİKLE İzleyin (Hangover)

Anasayfa
Sinema / Dizi Felekten Bir Gece ! – KESİNLİKLE İzleyin (Hangover)

Bazen sorumluluklarınız sizi çok sıkmış olur ve güzel bir film patlatmanın tam sırasıdır.. işte sizlere kahkahalara  boğulacağınız bir film.

Ülkemizin mizah anlayışı diğer ülkelere göre bayağı fazla ve her zaman mükemmel mizahı arıyoruz evet araştırdım izledim gördüm ve sizlere mükemmel bir film buldum artık arkadaşlık mı dersiniz absürt hikaye mi dersiniz bilemem ama bu film cidden olmuş. Biz Murat Şen’in üstün ses aktörlüğünü dinlemek için dublaj olarak izledik siz alt yazılı olarak izleyebilirsiniz biz HarbiOha ekibi olarak beğendik.

Özet ve Detaylar

Sıradışı bir mizah anlayışına sahip Hangover, bilindik Hollywood mizah klişelerine yaslanmayan, gayet eğlenceli bir yapım. Filmde arkadaşlarının düğününden iki gün önce bekârlığa veda partisi vermek için Las Vegas’a giden dört tuhaf arkadaşın, sarhoş oldukları parti gecesinin sabahında odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanmaları üzerine gelişen olağanüstü maceralar aktarılmaktadır. Damadın ortalıkta olmaması da ayrı bir meseledir! Kafaları hala kıyak olan bu kafadarlar, bir gece öncesine dair hiçbirşeyi hatırlayamazlar. Birbirinden şapşal ama sevimli bu üç hergele, ipuçlarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmak zorundadırlar. En önemlisi de damadı bularak zamanında Los Angeles’a düğününe yetiştirmeleri gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR