Kapat

Galaxy S9+ mı yoksa iPhone X mi daha hızlı? (Çok Merak Edilen Soru)

Anasayfa
Mobil Haberler Galaxy S9+ mı yoksa iPhone X mi daha hızlı? (Çok Merak Edilen Soru)

Geçtiğimiz haftalarda Mobil Dünya Kongresinde tanıtılmış olan Galaxy S9 ve S9 Plus’ın hız testi beğenilmişti. Bilindiği üzere Galaxy S9+’un piyasadaki en büyük rakibi olan iPhone X ile performans testine sokuldu. Peki Samsung Galaxy S9+ mı ? iPhone X mi?

Galaxy S9 ve S9+ hakkında performan testleri gelmeye başladı. Samsung‘un en yeni cep telefonları, Apple‘ın amiral gemisi iPhone X’e karşı koyabilecek mi çoğu kişi tarafından merak ediliyor. Galaxy S9’un Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisi onu hızlı gösteriyor. Apple’ın A11 Bionic işlemcisi de hız konusunda baya iyi.

Tom’s Guide, Galaxy S9+’ı, iPhone X, Galaxy Note 8, Huawei Mate 10 Pro ve Google Pixel 2 XL ile birlikte performans testine sokuldu. Geekbench 4 performans testinde Snapdragon 845’li Galaxy S9+, 8295 puan; A11 işlemcili iPhone X ise 10357 puan aldı. Samsung, rakibi ile olan farkı azalsa da iPhone X liderlikten vazgeçmiyor.

3DMark Sling Shot grafik testinde ise Galaxy S9+, 5793 puan alırken; iPhone X 3998 puan aldı. Burada da Galaxy S9+ lider ilk sırada. Limitsiz modda gerçekleştirilen OpenGL ES 3.0 testin-e baktığımızda kıyasıya bir mücadele var. iPhone X, 4994 puan alırken; Samsung Galaxy S9+, 4634 puan ile geride kalıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR