Kapat

Galaxy S9’un Tasarımı Büyük Oranda Galaxy S8’e Benzeyebilir!

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Galaxy S9’un Tasarımı Büyük Oranda Galaxy S8’e Benzeyebilir!
Samsung’un yakında çıkaracağı yeni telefon modeli olan Galaxy S9’un tasarımı Galaxy S8’e büyük ihtimal ile benzeyebilir. Galaxy S9’un tasarımı Galaxy S8’den bir farkı olmayacak gibi.

 

Samsung Galaxy ailesine yeni ekleyecek telefon olan S9 ve S9+’ın tasarımı hakkında haberler çıktı. Samsung Galaxy S9 ve S9+ biyometrik güvenliği üst seviyeye çıkarmak için 3MP çözünürlükte iris (göz) tarayıcılar kullanacak. Bu iris (göz) tarayıcıları düşük ışıkta daha iyi performans sağlayacak.  Çin’in sosyal medya platformu Weibo’dan Ice Universe adlı kullanıcıya göre Galaxy S9 tasarım anlamında S8’den çok farklı olmayacak.

Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da ortaya çıkan çizimler S9’un S8’e benzediğini gözlemleyebiliriz. Taslakta telefonun arka paneli net biçimde görülüyor. Parmak izi tarayıcısı dikey olarak yerleştirilmiş.

Samsungmobile.News’in palaştığı görsellerde de farklı renk seçeneği olacağı görünüyor. S9 daha ince çerçeveyle gelecek. S9’da önemli 2 detay var. Birincisi çift kamera teknolojisinin sadece Galaxy S9+ modelinde bulunması, ikincisiyse parmak izi sensörünün her iki modelde de arka panelde tutulmaya devam edilmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR