Kapat

Gaming İstanbul 2018 Bitti ! Peki Fuar Nasıl Geçti ?

Anasayfa
Oyun Haberleri Gaming İstanbul 2018 Bitti ! Peki Fuar Nasıl Geçti ?
42% Ortalama Puan

Gaming İstanbul | 2018

Fuarın genel olarak içeride ki ortamı ne çok kötü ne çok iyi denebilecek değildi en başta bilet fiyatları ve sağladığı olanaklar aynı zaman iç dizayn kötüydü ama ortam güzeldi. GearBest, Garanti, ByNoGame, Vestel, Epin, XDrive Oyuncu Koltukları, XBOX, Nvidia, papara, Black Desert, Redbull, Monster, OverGame, QP Bilişim, Playstation Türkiye, Game Satış ve aklıma gelmeyen bir çok firma içeride stand açmış vaziyetteydi ne yazık ki bizler HarbiOha olarak stand açamadık fakat oradaydık. YouTuberlar GearBest standında takipçileri ile buluştu fakat bazıları bir gün bazıları her gün bulundu fakat sıcak bir ortam vardı.

Fiyat
%40
İç Dizayn
%30
Giriş ve Çıkışlar
%60
Vestiyer
%30
Marka Bolluğu
%20
Kullanıcı Deneyimi
%40
Cosplay
%100
Hediye Dağıtımı
%40
YouTuber Buluşması
%60
YouTube Partnerleri
%0
Bizim için geçtiğimiz 6 saat önce Gaming İstanbul 2018 ne yazık ki bitti, fakat neler yaşandı hangi markalar içeride stand olarak bulunmaktaydı kimler geldi hangi anlara şahit olduk hepsini bu yazımızda sizlere anlatıyor olacağız sevgili okurlarımız.

YouTube Partner Şirketleri bu fuarda maalesef ki katılım göstermemişti bu yüzden bir çok YouTuber katılım sağlayamadı ama hepimizin sevdiği Reynmen yani Yusuf Aktaş GearBest standında bizlere çok keyifli anlar yaşatmayı hiç eksik etmedi kendisi hepimizin Star Wars filminden alışık olduğumuz Darth Vader kostümü ile kamuflaj olmuştu onu kostümü ile bulan bir kişi ise bilgisayar kazanacaktı ve küçük yaşta bir kardeşimizin bu ödülün kazananı oldu hediyeyi ise GearBest karşıladı.

Ortam açısından keyifli ve sıcak bir ortam bulunuyordu herkes birbirine iyi davranıyor, hiç sorun teşkil edilmiyordu ama maalesef üçüncü gün bir cosplay bayanın eşyaları bazı ahlaksızlar tarafından çalındığını kendisinden duymuş olduk kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz.

Sizleri bir sonraki Gaming İstanbul fuarına görmek istiyor ve HarbiOha standının açılmasının umuduyla bir sonraki haberimizde görüşmek üzere diyoruz ve bugün bize ayrılan sürenin sonuna geliyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR