Kapat

Google’ın Duyurduğu Photoshop Özelliği Hala Gelmedi

Anasayfa
HABERLER Google’ın Duyurduğu Photoshop Özelliği Hala Gelmedi

Bundan birkaç yıl önce Google CEO’su Sundar Pichai tarafından duyurulan fotoğraflarda bulunan can sıkıcı özelliklerden anında kurtulmak için Photoshop özelliği hala gelmedi.

Bildiğimiz üzere fotoğraflarımızda bulunana can sıkıcı hataları düzeltmek için photoshop teknikleri kullanılarak bu hatalardan kurtulabiliyoruz. Ancak Pichai, bazı durumlarda bu mümkün olmayabiliyor. Çünkü photoshop işi profesyonel olarak bilgisayar üzerinde yapılıyor. Telefonda böyle bir şey yapmak mümkün değil. Pichai bunun farkına vararak bundan 1 yıl önce kullanıcıların tek dokunuşlarıyla fotoğraflarındaki düzeltmeleri yapabileceğini söyledi.

Google’ın yapay zeka tabanlı konuşma konuşma teknolojisi Duplex ile randevu veya rezervasyon yapmak için telefon görüşmelerinizi bu asistana yaptırabilirsiniz. CEO Sundar Pichai, Google’ın bu yaz başından itibaren deneysel formda Duplex’i test etmeyi planladığını söyledi. Duplex’e verilen olumlu tepkiler o zaman vaat edilen photoshop içinde verilmişti. Fakat ortada ne photoshop var ne de photoshopla ilgili küçük bir haber.

Tabi ki bundan başka mobil uygulamalarda bulunuyor fakat, Google’ın vaat ettiği tek tuşlar can sıkıcı görüntülerden kurtulma olayı henüz bulunmuyor.

Pichai, “Örneğin kızınızın beyzbol maçındaki harika bir fotoğrafını çekerken önünüze bir engel gelebilir. Bu engeli kaldırabilmek fotoğrafı daha mükemmel yapacak.” dedi. Anılar daha mükemmel hale geldi. Bunu kim istemez ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR