Kapat

Halil Söyletmez’den Sonra Enes Batur’a Sözlük Kitlesinden IMDb Saldırısı ! “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi ? Filmi 2,4 Puan Aldı”

Anasayfa
Sinema / Dizi Halil Söyletmez’den Sonra Enes Batur’a Sözlük Kitlesinden IMDb Saldırısı ! “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi ? Filmi 2,4 Puan Aldı”
Cumali Ceber filminin IMDb üzerinde 1,0/10 puan almasını sağlayan saldırgan sözlük kitlesinin bu sefer ki yeni hedefi Enes Batur oldu! Enes Batur’un hayat hikayesini anlattığı “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filmi sözlük kullanıcılarının saldırısı üzerine IMDb üzerinde 2,4/10 puan aldı

Filme vizyona girdiği gün giden ve önceden bilet alarak filmi heyecanla izleyen birisi olarak şunu söyleyebilirim ki sözlük kullanıcılarının bu filme gittikten sonra yaptıkları saldırı için çok büyük pişman olacaklardır çünkü film beklentilerimin üzerinde harika bir film idi. Sırf benim değil bir çok kişinin beklentisi üzerinde bir film olmuştu çok iyi hatırlıyorum film sonunda salonda ki herkes ayakta filmi alkışlayarak ayrıldılar.

Film bence IMDb üzerinde tam puan alması gereken bir filmdi, filmin hikayesi olsun montajı olsun oyunculuklar olsun tamamıyla harika bir filmdi sanırsın film çok usta oyuncular tarafından hazırlanmış.

Hiç bir takipçi kitlesi severek izlediği ve gişe rekorları kırdığı bir filme bu kadar az puan vermezler ! Enes Batur karşıtı Anti-Enes Batur kitlesi filmi karalamaya çalışsa da biliyorum ki Enes Batur’u seven kitle bu saldırıyı etkisiz hale getirerek 10 puan vereceklerdir.

Bize de Enes Batur’a destek çıkmak gerekçesiyle filme 10 puan vermek düşer burada ki linke tıklayarak filme oy vermeye gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR