Kapat

Herkesin Hayalleri Var ! – Muhteşem Showman

Anasayfa
Sinema / Dizi Herkesin Hayalleri Var ! – Muhteşem Showman
HarbiOha ekibi olarak en çok sevdiğimiz filmlerden biri hayalleri için çabalayan insanların filmlerdir. Karşınızda Muhteşem Showman.

 

Hugh Jackman derler, yok canım derler, aksiyon adamıdır derler. Fakat bizim küçük ”Hugh” bakın da nasıl filmlerde oynamaya başlamış. Şaka bir yana bu güzel film’de oynadığı için HarbiOha ekibi olarak fazlasıyla müteşekkiriz. Film çok kaliteli ve bir o kadar eğlenceli olmuş. Tavsiyemizdir.

Özet ve Detaylar

12 yaşında askerlere atıştırmalık ve kiraz rumu satarak ticarete atılan doğuştan iş adamı P.T. Barnum, 1841 yılında dünyanın daha önce duymadığı bir hayalle yola çıkar; dünyanın en muhteşem gösterisini sunmak. Eşinin de desteğiyle tarihin ilk sirkini kurmak için işe başlayan Barnum, dünyanın farklı yerlerinde, anomalileri ile yaşamak zorunda kalan kişileri, genç yetenekleri ve azimli girişimcileri toplar. Tarihin ilk sirki, İngiliz hükümdarı Kraliçe Victoria’nın bile izlemeye geldiği bir Avrupa turnesine uzanacak ve dünyanın show dünyası anlayışını kökünden değiştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR