Kapat

Honor 10 Teknik Özellikleri Neler? Ne Zaman Tanıtılacak?

Anasayfa
Mobil Haberler Honor 10 Teknik Özellikleri Neler? Ne Zaman Tanıtılacak?

Huawei alt markası Honor, 15 Mayıs’ta Londra’da düzenleyeceği etkinlikte Honor 10 adını taşıyan yeni akıllı telefonunu tanıtacak. Honor geçtiğimiz günlerde Honor 9 Lite ve Honor 7X ile Türkiye giriş yapmıştı.

Huawei’nin alt markası olan Honor, geçtiğimiz günlerde Honor 9 Lite ve Honor 7X cihazlarını tanıttıktan sonra Türkiye pazarına resmi olarak girmişti. Honor 9 modeli iki önde ve iki arakda olmak üzere toplam 4 kamerayla ilgi odağı olmuştu. Honor 7X ise ekranı ve güçlü donanım özellikleriyle ön plana çıkıyor. Honor, 15 Mayıs’ta Londra’da düzenleyeceği etkinlikte Honor 10 adını taşıyan yeni akıllı telefonunu tanıtacak. Şirket, etkinlik için basın davetlerini göndermeye başladı. Görüntüde akıllı telefonun birkaç detayı da belli oldu. Honor 9’un halefi olacak Honor 10, üst düzey özellikler sunacak.

Honor yeni çıkaracağı amiral gemi cihazlarını yılın ikinci çeyreğinde ortaya çıkarıyor. Ama bu sefer değişiklik yaparak daha erken tanıtabilir. Honor’un Samsung  Galaxy Note 9 ile aynı zamanda cihazını t

anıtması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR