Kapat

Infinity War mı Geliyor? AVENGERS 2018

Anasayfa
Sinema / Dizi Infinity War mı Geliyor? AVENGERS 2018
(AVENGERS 2018) Haberi duyduğumuz an ellerimizin titrediği, fragmanı gördüğümüz an ayaklarımızı hissetmediğimiz o mükemmel film’i (Bize Göre) Dört gözle bekliyoruz -Evet yaklaşık fragmanı 10 kez izledim.

İlmek ilmek örülen bir senaryo, her birisi ayrıntılı olarak işlenmiş kahramanlar, artık neredeyse 20 filme dayanan arka plan hikayeleriyle Avengers’ın yeni filmi, şimdiden 2018’in en çok merak edilen yapımları arasına girmeyi başardı.

Öncelikle film’den bahsetmek gerekirse film tamamen efsane olacak çünkü tamamen bütün marvel dünyası evreni filmde rol alacak ve film part 1 ve 2 olarak yayılacak yani bu bize uzun bir hikaye uzun bir macera vaad ediyor. En çok hoşumuza giden sahne thor’un galaxi’nin koruyucuları ile aynı gemide karşılaşmasıydı (Sizin en sevdiğiniz sahneyi yoruma yazmayı unutmayın)

Bu kez bütün süper kahramanları, evrenin en güçlü ismi Thanos’a karşı savaşırken göreceğiz. Thanos birisi Doctor Strange’de bulunan ve diğer Vision’da bulunan Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirmeye çalışacak. Bu savaş, Asgard’dan Dünya’ya farklı yerlerde büyük yıkım ve mücadeleye neden olacak.

Marvel’ın en karizmatik süper kahramanları yeni maceralarında bir kez daha bir araya geliyor. Hangi kahramanların yer alacağı henüz açıklanmayan ekip bu kez korkunç titan Thanos’a karşı savaşacaklar.
Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı ‘Infinity War’ hikayesi, iki bölüm olarak izleyici karşısına çıkacak.

@Avengers #InfinityWar’ı, 24 saat içinde 230 milyon görüntüleme ile tüm zamanların en çok izlenen fragmanı yapan, evrendeki en iyi taraftarımıza teşekkür ederiz! 4 Mayıs günü görüşürüz.”

Senaristliğini Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’ndan tanıdığımız Christopher Markus ve Stephen McFeely ikilisinin yaptığı filmde, yönetmen koltuğunda Joe ve Anthony Russo ikilisi oturuyor.

4 Mayıs 2018’de tüm dünyada gösterime girecek filmdeki süper kahramanları canlandıracak ve her biri başrolde olacak oyuncuların listesi şöyle:

Robert Downey Jr (Iron Man)
Chris Hemsworth (Thor)
Chris Evans (Kaptan)
Mark Ruffalo (Hulk)
Scarlett Johansson (Black Widow)
Jeremy Renner (Hawkeye)
Samuel L. Jackson (Nick Furry)
Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel (Galaksinin Koruyucuları),
Don Cheadle (War Machine)
Anthony Mackie (Falcon)
Sebastian Stan (Kış Askeri)
Paul Bettany (Vision)
Elizabeth Olsen (Scarlett Witch)
Tom Holland (Spider Man)
Benedict Cumberbatch (Doktor Strange),
Paul Rudd (Ant Man)
Tom Hiddleston (Loki)
Josh Brolin (Thanos)

Şimdiden gözlerimizden sevinç gözyaşları akarcasına merakla beklemekteyiz..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR