Kapat

İnfinity War’a Son 19 Gün – Avengers Bilinmeyen Teoriler

Anasayfa
Sinema / Dizi İnfinity War’a Son 19 Gün – Avengers Bilinmeyen Teoriler

Evet her zamanki gibi tüyler diken diken. Ya düşünsenize 10 yıllık MCU evreni sonunda o adeta kremalı lezzeti arttırılmış pasta benzetmeli filmi çıkarıyor hadi biraz konuşalım.

 

Yeni posterler, yeni gösterimler derken insan bir hayli daha heyecanlı oluyor örneğin dün Tv Spotu yayınlandı ve Spiderman’ın sahnesinden küçük bir kesit yayınlandı izlerken bile heyecana tutulduk peki ya teorilerimiz neler? Gelin bir bakalım.

 

Ruh Taşı Olayı

Geçen MCU’nun yayınladığı posterde her taşa bir kahramanı simgelemişlerdi. Sürekli bulunmayan “Ruh Taşı”ına Demir adamı eklemişlerdi herkes ilk başta şaşırdı. Bazıları vücudundaki metal parçada Harvard Stark koymuştur falan dediler ama benim buna çok ayrı bir teorim var. Bana göre ruh taşı titanda çünkü bildiğiniz üzere THANOS’un baş harflerinden oluşan taş bağdaşlığından sadece “H” harfi kalmıştı. Dediğim gibi buna Harvard Stark dediler ama benim kafama daha çok yatan HOME olması yani Thanos’un evi olan Titan. Şimdi ne alaka diyebilirsiniz ama ben bir çizgi roman yazarı olsaydım film için çizgi romanlara ufak bağlantılar verirdim ve Tony Stark’ı ruh taşı için oraya gönderirdim. “ah bu tony mi yoksa!?”

Kaptan Amerika’nın Thanos’un eldivenini tutması

Evet son fragmanda gördüğümüz üzere bizim Cap, Thanos’un eldivenini tutabiliyordu bu normalde imkansız olarak gözüküyor bazıları ise şu Thor’un layıklık olayını dile getirmişler (hani ancak layık olursa tutabilir) ama bu boş bir teoriden başka bir şey değil. Ben burada Ezgi’nin Kanalından aldığım teoriyi eklemek istiyorum, Bence Kaptan Amerika’nın içinde bir güç taşı var. Gözü de sarı hatta.

Nerede ulan* bu Hawkeye ve Antman?

Hawkey’e bildiğimiz üzere emekliye ayrılmıştı ama dünyayı sarsan bir tehlike olursa kesin gelmesi lazım ve gelecekte. Duyurulara göre 1. filmde karakterlerin pek işlevi olmayacakmış ama 2. filmde daha çok sahne verilecekmiş. Peki ya Antman? Bence Antman Thanos’un eldiveninde çünkü en mantıklı yer orası.. ya da evinde frappuccino’sunu içiyordur buzlu buzlu.. kim bilebilir?

Evet gençler diyeceklerim bu kadardı haberimi beğendiyseniz paylaşmanız yeterlidir ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı ile kapadım.

İyi Günler Diyoruz. Sevgilerle Harbi Oha Ekibi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR