Kapat

İnternet Dizisi “Fi” Ekranlara Veda Ediyor: FiÇi için Son 3 Bölüm Kaldı !

Anasayfa
Sinema / Dizi İnternet Dizisi “Fi” Ekranlara Veda Ediyor: FiÇi için Son 3 Bölüm Kaldı !
Azra Kohen’in kitap üçlemesi olan “FiÇiPi”nin diziye uyarlanmış olan ilk sezon Fi, ikincisi sezonu ise Çi olan internet dizisi “FiÇi” ekranlara ve sevenlere veda etmek için hazırlanıyor. Ekranlardan ve sevenlerinden ayrılmasına son üç bölüm kalan dizi perde arkasını açıklıyoruz.

Baş rollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya Mehmet Günsur’un bulunduğu internet dizisi Fi ekranlara ve sevenlere ne yazık ki veda ediyor, Azra Kohen’in yazdığı FiÇiPi kitaplarından diziye uyarlanan ve Azra Kohen tarafından güçlükle onay dizi ikinci sezonunda ekranlara veda etmek zorunda kalıyor.

Azra Kohen’in yapmış olduğu açıklamada dizinin artık kitaba göre devam etmediğini ve kendisinin bundan rahatsız olup dizinin final edilmesi için elinden geleni yapacağı açıklamalarında bulunmuştu ve ne yazık ki üç bölümden sonra severek izlediğimiz FiÇi ekranlara veda edecek

Dizinin televizyon yerine internet ortamında yayınlanması en büyük sebeplerinden birisi de cinsel içerik ve argo konuşmaların sansürlenmemiş bir şekilde yayınlanmış olması, Ee dizi içeriği böyle özgür bir şekilde olunca izleyici kitlesi de bir hayli çok oluyor. İnsanlar sansürlenmiş içerik yerine özgür kalmış içeriği izlemeyi tercih ediyorlar.

Tabii ki de filmin final yaptırma kararı alınması çok büyük ve hızlı bir karar olmuş umarız Azra Kohen filmin kitaba uygun gitmesini emrederek final kararını iptal ettirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR