Kapat

iPhone SE 2’nin Tasarımları Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Mobil Haberler iPhone SE 2’nin Tasarımları Ortaya Çıktı!

Apple, iPhone SE modelinin yeni versiyonu olacak olan SE 2 ‘nin tasarım görselleri sızdırıldı. iPhone SE 2, SE modelinden tasarım olarak farklı olacak gibi duruyor. Peki iPhone SE 2’de neler değişti?

Geçtiğimiz günlerde iPhone SE 2 ile ilgili bir video yayınlandı fakat apple tarafından hiç bir açıklama gelmedi. Fakat son ortaya çıkan tasarım görselleri telefonun nasıl olacağını büyük oranda açıklıyor.

Soldaki SE, Sağdaki SE 2

iPhone SE 2’nin tasarım olarak ilk SE modelinden çok farklı olduğunu görebiliyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iPhone SE 2 videosuna bakarsak SE 2 daha çok iPhone X’e benzerliği ile ön plana çıkıyor. Fakat yayınlanan video Çin’de üretilen farklı bir marka da olabilir yani bu benzerlik tam net değil.

iPhone X tasarımını ilk yayınlayan BGR sitesi, bu sefer iPhone SE 2’nin tasarımını yayınladı. iPhone SE 2’nin tasarımını aldığı kaynak, iPhone X’in tasarımını aldığı yer ile aynı. Yani SE 2’nin tasarımı büyük oranla doğru.

Bu tasarımların doğru olduğunu kabul edersek iPhone SE 2’nin üst tarafında aynı iPhone X’de bulunduğu gibi bir çentik olduğu ve Touch ID olmayışı gözümüze çarpıyor.

Telefonun teknik özelliklerinden bahsedilmemiş fakat Apple, 27 martta bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Bu etkinlikte iPad ve MacBook tanıtımları yapacak. Bu tanıtımlarının yanı sıra iPhone SE 2’de tanıtılmasını bekliyoruz.

iPhone SE 2 olduğu iddia edilen video

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR