Kapat

iPhone X Kullanıcıları Telefonlarından Memnun Mu?

Anasayfa
Teknoloji Haberleri iPhone X Kullanıcıları Telefonlarından Memnun Mu?
Strategy Analytics, çevrimiçi perakende sitelerinde iPhone X için yapılan kullanıcı görüşlerini analiz ettiği en yeni raporunu paylaştı. Şirket, iPhone X’in ortalama puanının 5 üzerinden 4.64 olduğunu açıkladı. Araştırma, iPhone X sahiplerinin cihazlarından büyük ölçüde memnun olduğunu gösteriyor.

Bu başarının arkasında Strategy Analytics, Face ID ve Animoji’nin insanları iPhone X’e çeken temel unsurlar olduğunu söylüyor. Apple, iPhone X’in ön tarafına koyduğu TrueDepth kamera özelliği, güvenlik için Face ID’yi ve artırılmış gerçeklik olarak Animoji’yi sunuyor.

Bir akıllı telefon kullanıcısı için en önemli olanlar ekran kalitesi, kamerası ve en önemlisi de pil ömrü olarak ön plana çıkanlardan. İşte iPhone X’de de OLED ekran, pil ömrü ve kamera da iPhone X sahipleri için önemli. iPhone X kullanıcıları son derece olumlu yorumlar yapıyorlar. Bu çekirdek özellikler  için yapılan yorumların yaklaşık yüzde 80’i olumlu. Kamera tarafında kullanıcı memnuniyeti ise son derece yüksek.

Strategy Analytics, iPhone X’i satın alan her yeni kullanıcının daha yüksek puanlandırma yapabileceğini ve zamanla daha fazla olumlu değerlendirmenin geleceğini beklediklerini belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR