Kapat

22 Yaşındaki YouTuber Kazandığı Parayla 27 Milyon Liraya Ev Aldı

Anasayfa
YouTube Haberleri 22 Yaşındaki YouTuber Kazandığı Parayla 27 Milyon Liraya Ev Aldı

Genelde filmlerde, reklamlarda gördüğümüz 3 katlı, +10 odası olan geniş otoparklı evler hepimizin hayali olmuş durumda. Öyle bir evi almak içinde cebimizden bir kaç kuruş çıkması gerekiyor (+20 milyon TL).

Sosyal medyanın fenomeni olan aynı zamanda YouTuber olan Jake Paul, YouTube’den kazandığı paralarla uçuk rakama ev, diğer tabirle köşk aldı. Henüz 22 yaşında olan Jake Paul, şuanda YouTube üzerinde  (18.11.2017) 11 milyon abonesi ve 3 milyar toplam görüntülenmesi bulunmakta. Kariyerine 2013 yılında Vine’a video atarak başlayan Paul, son yıllarda YouTube’un en popüler vlogger’larından bir tanesi ve henüz 22 yaşında.

Jake Paul’un birde kendisi gibi YouTuber Abisi var. İsmi Logan Paul olan abisinin 13 milyon abonesi bulunuyor. Jake Paul daha abisinin abonesinin altında olmasına rağmen bu fiyata ev alıyorsa, Abisinin kazandığınız hayal bile etmek ötede kalıyor.

 

SocialBlade verilerine baktığımız zaman aylık kazancı $73K – $1.2M arasında gidip gelmekte. Yıllık kazancı ise $875.5K – $14M arasında. Tabi bu verilerin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu tartışılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR