Kapat

Jigsaw Harbiden de Efsaneydi ! – Testere (SAW)

Anasayfa
Sinema / Dizi Jigsaw Harbiden de Efsaneydi ! – Testere (SAW)

Şimdi bla bla yapıp düşüncelerinizi beklentiye sokmak istemem o yüzden direk sizleri cümlelerim ile baş başa bırakacağım.

Kalkıp diyorsunuz ki ulan ne zaman bozacak bu testere? ben söyleyeyim bozmayacak.

Her filminde, her anında bizi gerilim ve şüpheye sokan bu eşsiz film cidden olmuş. Çok eleştiri geldi, olmaz bu film dendi ama ne yaptılar “Hayırdır ulayn” diye çıkıp sonunda Testere Jigsaw Efsanesini vizyonlara koydular. Ağlayacak artık eleştirmenler mi yoksa sinemada izleyemeyen 18 yaş altı kitle mi? Siz karar verin.

Özet ve Detaylar

Tüm şehirde vahşice seri cinayetler işleniyordu ve tüm kanıtlar tek bir kişiye işaret ediyordu: John Kramer. Ama bu nasıl olabilirdi? Jigsaw olarak bilinen John Kramer, yıllar önce ölmüştü.

Michael ve Peter Spierig’in yönettiği ve Josh Stolberg ve Pete Goldfinger’ın yazdığı filmin başrolünde bu rol ile tanınan Tobin Bell yer alıyor. Saw: Legacy, serinin sekizinci filmdir.

Testere: Jigsaw Efsanesi Yönetmeni

Michael Spierig

Michael Spierig Almanya’da dünyaya geldi. Predestination (2014), Daybreakers (2009) ve Undead (2003) adlı filmler ile tanınan bir yönetmen ve yazardır.

Peter Spierig

Michael Spierig’in kardeşi olan Peter Spierig Almanya’da dünyaya geldi. Kardeşiyle birlikte çektiği ve ses getiren Predestination (2014), Daybreakers (2009) ve Undead (2003) adlı filmler ile tanınan bir yönetmen ve yazardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR