Kapat

Jumanji Filmi Nasıldı?

Anasayfa
Sinema / Dizi Jumanji Filmi Nasıldı?

Geçen hafta ”Jumanji” vizyona girdi, peki film nasıldı? Tüm detaylarıyla..

Jumanji filmi’nin grafikleri kendine özgü ve çok akışkan bir senaryosu vardı. Fakat gözümüze biraz fazla efekt çarptı desek yalan olmaz. Senaryosu bir hayli güzeldi ama bir eski ‘Jumanji’ etmezdi, ne kadar gülüp kahkaha atsak bile film’de gene de bir türlü uyuşmazlık vardı. Bütünleme olarak bakıcak olursak jumanji gayet güzel ve aile ile izlenecek bir film.

 

Dört sıra dışı arkadaş bir video konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun adını duymamıştır. Heyecanla oyunu incelemeye başlayan ve oynamaya koyulan dört ergen kendilerini vahşi bir ormanda avatarların bedenlerinin içinde bulurlar. Kısa bir süre sonra Jumanji ile oynadıklarının düşünen çocuklar kendilerinin de bir oyunun içinde olduğunu keşfederler. Sonsuza kadar Jumanji’nin içinde hapsolmamak için hayatların macerasını yaşamak zorundadırlar.
1995 yapımı kült film Jumanji’nin devam halkası olan filmin başrollerini Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan otururken, filmin senaryosu ise Scott Rosenberg’e emanet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR