Kapat

Kahkahalara Boğulacağınız Bir Film! – The Heartbreak Kid

Anasayfa
Sinema / Dizi Kahkahalara Boğulacağınız Bir Film! – The Heartbreak Kid

Bu dünyada sap kalmayıp evlenmeyi düşünenlerden misiniz? Peki ya evlendiniz diyelim bir balayına çıkacaksınız, ya doğru insan değilse?

Tek bir şeyden eminim bu film sizleri kahkahalara boğacak adeta gülme krizlerine gireceksiniz. Gerek filmin motivasyonu gerek ilerleyişi olsun en sevdiğim filmlerden biri haline geldi diyebilirim. Özellikle şu ramazan günlerinin geçmek bilmeyen zamanlarından sonra bu film sizlere bir su misali geçip gidecek. Fazlasıyla usta oyunculardan yanı sıra konuk oyuncuların başarısı da ön planda, yavaş ilerleyen bir atmosferi yedire yedire tattıran bu filmde çok ama çok eğleneceksiniz.

 

Özet ve Detaylar

Eddie kırk yaşındadır ve halen de bekardır. Eski nişanlısını elinden kaçırdıktan sonra bir çevre araştırmacısı olan Lila ile tanışır. Bu kadın, gerçek olduğuna inanılması güç derecede iyi biridir. Babasının ve en iyi arkadaşının da baskıları ile Eddie, nihayet evlenme teklifini eder ve tanıştıkları andan itibaren altı hafta kadar kısa bir süre içinde evlenirler. Çok geçmeden bu yeni gelinin, Eddie’nin üstesinden gelemeyeceği kadar çok engelinin olduğu gerçeği ortaya çıkar. Lila hiç olgun değildir, sapşaldır ve yatakta bir canavardır. Türlü kaynaklardan gelen ciddi miktarlarda paranın sahibidir ve sadece gönüllü işlere girer. Sabit bir işi yoktur. Cabo’daki balaylarında Eddie, Miranda ile tanışır. Kıvılcımlar çakar ve Eddie aşık olur. Şimdi gerçeğin açığa çıkma zamanıdır. Oysa Eddie, Miranda’ya, Cabo’da olmasının esas nedeninden henüz söz etmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR