Kapat

Karayip Korsanları 6 Çıkacak mı?

Anasayfa
Sinema / Dizi Karayip Korsanları 6 Çıkacak mı?

Sorunun cevabı için geldiyseniz Evet Karayip Korsanları’nın yeni serisi çıkacak hadi biraz detaya inelim.

 

Gerek müzikleri, gerek atmosferi ile bizleri hayranlığa boğan bu eşsiz filmi sanırım en çok biz bekliyoruz. Her sene serisini 2 kez tekrarladığımız bu olağanüstü filmi emin olun deliler gibi bekliyoruz, mantık da öyle değil midir zaten? Tepkileri ölç fakat çaktırma. Bu film bizleri bir korsan hayatından daha ileriye sürdü bize çok şey öğretti doğru zamanda ne yapılacağı, neyin doğru olduğunu, hırs bir çözüm olmadığı, nefret sadece kabalıktan ibaret olduğunu ve emin olun yüzlerce şey. One day şarkısında siz de ağladınız bunu sakın ola ki saklamayın, ben de ağlamıştım.

ABD yapımı sevilen serinin 6. bölümünün yönetmeni henüz belli olmasa da filmin yeni bölümünün senaryo ekibinin tam kadro belirlendiği söyleniyor. Önceki filmlerin de senaristliğini yapan Ted Elliott serinin 6. filminde de kalemi elden bırakmayacak. Ted Elliot’un yanında Jay Wolpert ve  Stuart Beattie de senaryo ekibinde yer alacak. Karayip Korsanları 6 tam 92 dakikalık bir sinema filmi olarak ekranlara gelecek.

Filmin yapımcılğına devam eden Jerry Bruckheimer’in merakla beklenen filmi Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? sorusunun cevabı olarak, 2020 yılına doğru sinemalara gelmesi bekleniyor diyebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR