Kapat

Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Vizyonda Olacak ?

Anasayfa
Sinema / Dizi Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Vizyonda Olacak ?

Sosyal medyada ve gündemde sinema severlerin merak ettiği konu olan Karayip Korsanlar 6. Merakla beklediğimiz filmlerden olan Karayip Korsanları 6 Ne zaman vizyonda olacak?

Son zamanlarda en çok dedikodusu yapılan filmlerden biri olup, Johnny Depp hakkında çalkantılı süreçler gündemi bir hayli sarsıyor. Peki yeni film sürecine sağlıklı bir şekilde kavuşabilecek miyiz? Yoksa korsanlık devrinin son filmini çaresizce bekleyecek miyiz? İşte sizlere Karayip Korsanları 6‘nın ne zaman vizyona gireceği.


O ilk zamanlarını özlediğimiz her sene en az 4 kez serisini tekrarladığımız muazzam filmi sizler gibi biz de hayretle bekliyoruz. Çok heyecanlıyız, çok meraklıyız. Son zamanlarda gündemde ‘Karayip Korsanları 6 Ne zaman vizyona girecek’ sorusu ile ile karşı karşıyayız.

Bu soruyu Gore Verbinski’ye yöneltenlerin bilmediği nokta ise serinin devam filminin yönetmeninin kim olacağının henüz belli olmaması. Komedi, aksiyon ve macera tadında birçok türü bir arada ekranlarımıza getiren ABD yapımı sevilen serinin 6. bölümünün yönetmeni henüz belli olmasa da filmin yeni bölümünün senaryo ekibinin tam kadro belirlendiği söyleniyor. Önceki filmlerin de senaristliğini yapan Ted Elliott serinin 6. filminde de kalemi elden bırakmayacak. Ted Elliot’un yanında Jay Wolpert ve  Stuart Beattie de senaryo ekibinde yer alacak. Karayip Korsanları 6 tam 92 dakikalık bir sinema filmi olarak ekranlara gelecek.

Filmin yapımcılğına devam eden Jerry Bruckheimer’in merakla beklenen filmi Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? sorusunun cevabı olarak, 2020 yılına doğru sinemalara gelmesi bekleniyor diyebiliriz.

Yardımcı kaynak: kacgun.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR