Kapat

Ksi vs Logan Paul Boks Maçından Kazandıkları Para?

Anasayfa
HABERLER Ksi vs Logan Paul Boks Maçından Kazandıkları Para?

Cumartesi akşamı Türkiye saati ile 19:00’da Ksi ile Logan Paul’un maçını izlemek için ekranların başına geldi. Maç sonu hepimiz hayal kırıklığına uğradık. Çünkü milyonlarca izleyicilerin çoğu ya Ksi ya da Logan’ı tutmuştu. Fakat boks maçı beraberlikle sonuçlandı.

Saat 19:00’da başlayan yayın ilk önce Logan’ın kardeşi Jake ve Ksi’ın kardeşi Deji ile ilk boks maç heyecanı başladı. Jake vs Deji maç sonucunda Logan’ın kardeşi Jake kazandı. Ardından hemen Logan ile Ksi ringe çıktı. Salondaki binlerce insan ve ekranlardaki yüz binlerce insan nefeslerini tuttu ve herkes tarafını belirledi. Maç boyunca rakipleri birbirlerini Nakavt edemedi ve maç beraberlikle sonuçlandı.

Ksi vs Logan Paul boks maçını YouTube üzerinden 10 dolar karşılığında izlenebiliyordu. Maç günü Ksi vs Logan Paul maçını YouTube üzerinden 773 bin kişi izledi. Ksi vs Logan Paul boks maçını Manchester Arena’da toplam 20 bin kişi izledi.

Peki Ksi vs Logan Paul Boks Maçının Gelirleri Ne Kadar?

Ksi vs Logan Paul boks maçını Manchester Arena’da izleyenler normal bilete 135 sterlin para ödedi. Vip olarak izleyenler ise 495 sterlin ödedi. Tahmini olarak Ksi vs Logan Paul boks maçını Manchester Arena’da izleyenlerden elde ettiği gelir net olmamakla birlikte 2,7 milyon sterlin ile 3,5 milyon sterlin arasında.

Ksi vs Logan Paul boks maçını YouTube üzerinden ekranları başında 773 bin kişi izledi. YouTube üzerinden boks maçını seyredenler 10 dolar veya 7,5 sterlin para ödedi. Yani tahmini YouTube üzerinden 7,7 milyon sterlin kazandı.

Boks Maçı Gerçek mi Kurgu mu?

Aylardır birbirlerine atıp tutan bu iki fenomen sonunda Manchester Arena’da boks müsabakası için buluştu. Takipçilerine bu kadar ümit verdiler ve doğal olarak da izleyenler net bir sonuç bekliyor. Benim şahsi görüşüm maç gerçek değildi ve bu maçın ve bu kitlenin uzaması gerekiyordu. Yani düzenlenen bu boks müsabakasında elde edilen 11 milyon dolar az bir para değil ve hem Ksi tarafından hem de Logan tarafından küçümsenecek miktar değil. Bu maçın bilerek berabere kalmasını istediler ve birbirlerini bir daha ringe davet ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR