Kapat

Logan Paul Ekim Ayında Türkiye’ye Geliyor!

Anasayfa
HABERLER Logan Paul Ekim Ayında Türkiye’ye Geliyor!

Dünya çapında milyonlarca takipçisi Logan Paul, Ekim ayında Türkiye’ye gelecek. Logan Paul, daha önce ceset görüntüsü paylaştığı videosuyla epey tepki çekmişti. Logan’ın insanları intihar eğilimine ittiği, intihara teşvik ettiği söylenmişti. Peki Logan Paul Türkiye’ye neden gelecek?

Logan Paul, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı 16 dakikalık videosunda vlog işini bırakacağını duyurmuştu.  İki yıldan daha kısa bir süre önce YouTube’a giren ve şu anda 17 milyondan fazla abonesi olan Paul, kanalında yapacağı bazı güncellemelerden de bahsetti. Paul günlük vlog modelini terk ediyor çünkü “yaratıcılığını farklı şekillerde kullanmak istiyor… Eğer kariyerimi bitirecek biri varsa, tamam, bu ben olacağım” dedi. Paul, yayınladığı son videoların birinde günlük vlog çekmekten geri adım atacağını ve yeni bir Talk Show konseptiyle karşımıza çıkacağının sinyallerini veriyor.

Logan Paul, sonbaharda Türkiye’ye gelerek Galatasaray Lisesi’ni ziyaret edecek. Logan Paul’un Galatasaray Lisesi’ni ziyareti ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde: “Sosyal medya hesaplarında 60 milyonun üstünde takipçiye sahip olan, 1 milyon abone barajını dünyada ilk aşan ve dünyanın en iyi vlog YouTuber’ı olan Logan Paul, ekim ayında Türkiye’ye gelerek Galatasaray Lisesi GEGO Kulübü’nün misafiri olacak.”

Sosyal medya yıldızı 20 yaşındaki Jake Paul, YouTube’da yayınladığı videolarla 6.9 milyon dolar değerinde köşk satın aldı. Köşk, 3.500 metrekarelik bir arazi üzerine kurulu. Jake ve Logan Paul’un kardeş olduklarını da belirtelim.
Kaynak: Milliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR